Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytížení disku na 100%... nevím co už zkusit

Zdravím,

Mám problém s tím, že se mi disk vytěžuje na 100% a nevím proč.. zkoušel jsem už různé tipy co s tím, například ve službách vypnout Microsoft Windows Search nebo Superfetch, avšak problém furt přetrvává..
WE2Ci.png
LhcV8.png
CO8V
Používám originální windows 10 64bit, Intel Core i5 4590, základní deska MSI Z97 PC Mate(MS-7850).
cGaZ -> printscreen když jsem zapl HD Tune a spustil quick error scan.
hjDj -> po dokončení error scanu se vytížení pohybuje kolem 2-10%
SWvk -> když znovu zapnu error scan
m1sa -> když spustím nějakou hru nebo cokoliv jiného...

Přijde mi to divné, neví někdo co s tím, už jednou jsem s tím měl problém ale vyřešilo se to fakt samo, že po jednom restartu už disk pracoval jak má..

Neviem ale preistotu skus pomaly error scan, uplny. A potom to nechaj trebars par hodin len tak vo Win, nech si Win dorobi blbosti ak nejake robi, a restartuj PC.
Antivir ak nejaky mas by som skontroloval prip. vypol/odinstalil/apod a restart win.

vykopej ven nesmyslný a zbytečný avg.
ale za datový tok, způsobený údajně neškodnou m$ telemetrií, já nemůžu, to si vyřiď s billem.

edit:
vytížení disku u procesu system: to by mohlo být způsobené i vadným hw nebo chybějícími ovladači chipsetu.
ten systém instaloval prodejce, nebo domácí samotvorba? nebo dokonce update ze starých windows?

# Bud na neho klikni a zastav, jestli ti bude akce odeprena, podivej se na nazev sluzby (tusim sluzba nazvem typu CompatTelRunner), najdi ji a zastav pomoci v :
• Stiskni WIN + R napis :

 services.msc

• Nasledovne uvedeny 'service' dezaktivuj|zastav /*Mozna bude potreba RESTART PC k potvrzeni nastaveni.
* Ten AVG bych nainstalovany pod WIN10 nenechaval, je to zbytecnost, ktera muze vyvolavat anomalie ve vykonu v zabezpeceni, jako ta tvoje.