Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta k této sestavě

Zdravím,
potřebuju poradit nějakou grafiku k tomuhle stroji

MB: GA-MA74GM-S2 (rev 4.0)
CPU: AMD Athlon II x2 240 (2.8GHz)
RAM: 2GB DDR2
PSU: EuroCase 400X1 (17A na +12V)

Měl jsem tam MSI HD 6770, ale ta teď slouží jinde, co by se dalo koupit místo ní?
Chtěl bych k tomu ještě monitor a aby se to všechno vešlo do maximálně 5000,- Kč, čím levněji by to vyšlo, tím samozřejmě lépe.
Zdroj mi prosím pěkně neposílejte, jsem si toho plně vědom.

Díky

Právě že dneska už asi nic k tomu procesoru, aby se grafika neflákala, nenajdu. I ta GTX 750 je na ten procesor asi moc ne?
Nevím jak to chodí s tím použitým zbožím, aby nebylo až moc použitý a já s tím neměl nějaký problémy.