Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálé vytížení disku?

Dobrý den, pozoruji, že mám stále vytížený disk. Pořád hrká i když nic nedělá.
Zde je screen ze správce úloh.
Bkks
Je to notebook, který má navíc pomalý disk(5400 ot/min). To ale přece nemusí být 96% zatížen i když vůbec nic nedělá. Našel jsem, že by problém mohl dělat Superfetch. Ten jsem vypnul, ale žádná změna. Tak jsem ho zase zapnul.
Notebook mám možná 3 měsíce, takže nainstalovaný windows je tam ty 3 měsíce.
Jinak notebook je to tento: http://notebooky.heureka.cz/asus-x751lb-ty013/spec ifikace/#section

1 (slovy jeden) megabyte za sekundu je vytížení??
jestli máš v notebůů zhruba tento disk, mohl by to být problém.

dokud nerozklikneš konkrétní "hostitel služby", tak se nedozvíš, co se za ním schovává.
ale správce úloh od win8+ stojí za vyliž.

pokud tak málo vytížený a pomalý disk slyšíš, je to šmejd - zkontroluj smart hodnoty v crystaldiskinfo.

jako dárek k tomu nevýkonnému krámu s ulv procesorem dávají jakýsi eset - máš ho tam?
superfetch jsi mohl nechat zakázaný, nic nepřináší kromě obsazení paměti.