Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučíte Zotac?

Rodiče by potřebovali obnovit 10 roků starý PC s Vistami. Počítač slouží hlavně: k emailové korespondenci, čtení zpráv/článků,
hraní Solitaire. V provozu denně od rána do noci. Úspora místa by se hodila. Schválili byste pro tyto účely Zotac Mini ID41 PLUS z Gigacomputeru https://www.gigacomputer.cz/zbozi/937855-zotac-min i-id41-plus.html ? Děkuji za každou radu.

Já bych do toho nešel...

Procesor Intel Atom je u mě synonymum slabého výkonu, 250 GB harddisk na dnešní poměry taky nic moc, téměř nulová možnost nějakého rozšíření, změny konfigurace nebo opravy (výměny komponent).

Raději vem nějaký klasický stolní PC - mini desktop.