Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA 5 LAGOVANIE

Zdravím, v GTA 5 mám taký problém, že keď ho zapnem 1. krát, tak sa mi laguje. Vždy ho musím cca 4-5 krát reštartovať, aby mi to išlo bez lagov. Vedel by mi niekto poradiť, ako vyriešiť tento problém? Ďakujem vopred za rady.

Tu je moja zostava: GPU- Gainward GeForce GTX 750 Ti (2GB)
CPU- DualCore Intel Pentium G3258, 3800 MHz (38 x 100)
Motherboard- ASRock Z97 Anniversary (2 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Video, Gigabit LAN)

tak to je hodně málo, v online přestává stačit i 8GB přidali hodně velkých updatů poslední dnes a hra docela nabobtnala

High detaily 60 fps :-D Takže když jsi zjistil, že máš doma šunku a ne herní PC, tak alespoň budeš trolovat a lhát a přitom si myslet, jak nám to tady nandáš a že ti budem věřit... I moje gtx 970tka a 5x výkonnější procesor jsou rádi že jedou na 60fps, natož ten tvůj zázrak..

NIE. Písal si, že klamem a že mi to nemôže ísť na 60fps. Tak neodbáčaj od témy. Si si nejako obľúbil slovo šunkou. Asi to bude tým, že si zakomplexovaný nerd a nemáš nijaké iné argumenty. A kľudne mi dajte ban. je mi to jedno. Aj tak sem už nikdy nepôjdem :D Na naegovaných nerdov, ktorí nemajú argumenty a rozprávajú pičoviny čas ani nervy nemám.A keď sem dám dôkaz, že mi to na 60 fps ide, tak začne odbáčať od témy tým, že hovorí pičoviny. Toto som samozrejme myslel predovšetkým na icepowera, ktorý sa robí, že zjedol všetku múdrosť sveta a keď mu dokážem, že nie všetko je tak, ako hovorí začne odbáčať od témy. Ale šak daj si na profil Doktora Housea nech vyzeráš inteligentne.

Hram to na 60 fps :D. Ty musis byt dobre zakomplexovany, ked tvoj jediny argument je PC. Sa priznaj, ze si trepal picoviny a nerob tu frajera. A ked mas hentaky PC a ledva ti to ide na 60 fps, ako si povedal, tak to si dobre v pici. Momentalne som si to dal na very high a cuduj sa svete nelaguje to. Ty vychytraly nerd, co si mysli, ze je chytry :D. Sa este raz pozri na to video a potom sa pozri, co si napisal. A za kazdym si daj facku.

Chcel som ísť. Občas sa pozrem, aké sračky tu píšete. A sorry, že som tam nedal čiarku. Asi by som mal ísť späť do školy :( Ale ja keď vidím, čo tu píšete za sračky, tak sa mi nedá odísť. Ale asi to bude tým, že nemáte čo povedať, tak tu píšete pičoviny. Vy odborníci.

Eeeej, daľší ajťák :D. Už by mi asi mal dať niekto ban, lebo oponovať takýmto profesionálom by som nemal. Ale už by som asi nemal byť hore. Predsa len v mojich 10 rokoch je to trochu moc. Ale ja už vás mám v piči chlapci. Chcel by som vidieť, koľko ľudí tu má dostatočné vzdelanie na to, aby tu radil a koľko je tu "Google majstrov", čo zjedli múdrosť sveta.

No natoc video, podme.
zacni obrazovkou s vypisom hw pc na ktorom to bezi, napr. aida64. potom pusti hru, vbehni do nastaveni grafiky. Nech vidime ake mas rozlisenie a ako to mas nastavene. fps z frapsu maj stale na obrazovke. a potom prejdi do hry, ziadne strihy, zrychlovanie casu, nic. nech vidime ako ti to bezi :-)

A vôbec neviem, čo sa tu ešte rieši? Ide mi to v pohode na 60 fps a na high detaily. Máte tu aj dôkaz. Či vám vaše skurvene vysoké ego nedovolí pochopiť, že mi to ide? Alebo nechápem prečo sa v tom ešte rýpete. Dôkaz máte? Máte. Tak mi dajte pokoj. Ďakujem.