Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní klávesnice do 3000

Dobrý den, rád bych si koupil novou herní klávesnici, limit tak do 3000. Nejlépe mechanická a aby klávesy nebyly úplně "placatý".

Pár jsem jich našel, ale rád si nechám poradit od Vás.

https://www.czc.cz/ravcore-hybrid-us/199578/produk t - Levná, Mechanické spínače v oblasti QWER/ASDF (u mě nejpoužívanější) .. ale žádné hodnocení, moc o ní nevím

produkt - Podle popisu vypadá dobře (kromě designu, ale na tom mi tak nezáleží) .. četl jsem už pár nehezkých recenzí o A4tech

https://www.czc.cz/razer-blackwidow-ultimate-2016- us/193337b3/produkt - Co jsem četl, tak super klávesnice .. Už je to takový max, co bych za klávesnici dal, pokud by se jiná nenašla

Samozřejmě pokud víte o lepších, tak budu rád, když mi nějakou poradíte.

Ano to je pravda, jsem si to neuvedomil, ze bych to mel zminit, pro nas je nejlepsi, kdyz neni primo CZ, tak US. Nicmene ta UK je jeste tak nejmin odlisna. Bohuzel Alza ma ted jen tu UK, ale mela i US.

A už jsi nějakou mechaniku zkoušel? Já si natěšeně zkusil Red a Black a i když se všude píše, že tyto klávesnice (i ostatní spínače) mají spoustu pozitiv (o čemž nepochybuji), tak mně přišly nadměrně hlučné, takže jsem nakonec skončil u sprosté membránovky, která je navíc podle mých představ, tichá a s CZ layoutem (což bohužel většina kvalitnějších klávesnic není - viz výše).

Pockej si az prijde tahle:

http://diit.cz/clanek/cherry-predstavila-novou-kla vesnici-tissi-spinace-mx-silent

Ja mam spinace Romero-G a to by ses asi uplne zblaznil, narozdil od Cherry delaji navic takovou ozvenu, ikdyz jsou o neco tissi. Nekteri lide tyhle klavesnice vraceli, ze se to neda posloucha, mne to nevadi. Co jsem slysel tak ty MX Silent to hodne ztisily.