Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OBS ztracení snímky na Twitchi

Dobrý den.

Už nějakou dobu streamuji na Twitchi přez program OBS, dřív sem měl sestavu A8 6500, r7 240 2gb a 8 GB RAM, upgradoval sem na FX 8300, RX 480 8 GB, 16 GB DDR3 Ram, ale to už je déle. Nicméně už mě dlouho trápilo to že moje TP-link anténka se prostě asi přehřívala a tak opustila naši wifinu a musel sem jí odpojit a zapojit znovu. Teď mám v PC wifi přijímač od ASUS přimo do PCI (ASUS PCE-AC56) a internet jede krásně a lagy mám uplně minimálně. Zapnu OBS spustim stream a hned mi to vyskoči že sem ztratil 70% snímků a pomalu se to snižuje na cca 25-50 % snímků a v záznamu je vidět, že hra jede plynule a tak každej 10 sekund se to na dvě vteřiny kousne třeba. Zkusil sem snad všechno co sem našel na internetu, všechny nastavení OBS, v noci sem uplně přeinstaloval počítač, nainstaloval sem všechny ovladače od základná desky, grafiky, apodobně, všechno ze stránek výrobců a nic to nevyřešilo. Wifinou to bejt nemůže, mám tu ještě notebook MSI GP 72 6QF leopard pro a na něm se stejnym nastavením jede všechno vpořádku.Ať snížim bitrate jakkoliv tak to nepomůže, opravdu sem zkoušel všechno možný co sem našel na internetu a už se stim peru teď dva dny. Mám pocit že něco musí bejt špatně v počítači.

Pokud by někdo věděl co s tím, tak budu opravdu vděčný.

Děkuji.

Zakoupil sem kabel a po testu na PC ztrácim snímky na stoláku furt cca 15-50 % snímků, jak kdy, problém furt stejný, takže nestabilitiou wifi signálu to nebylo, kabel na laptopu ztrácí cca 0,5-1% snímků, napprosto vpohodě. Co mi to může v PC takhle rušit?

Ahoj. Díky za odpověď, nevim jakou mám verzi, ale nemám tam ten CPU encvoder ale něco přez AMD, Nvidia má ten NVNEC a AMD tam má něco svýho teď nevim co přesně. Upload mám 15 Mbps a Download 17, měřeno na kabelu. Bitrate sem měl na 2500, můžu snižovat na 1900 a nic se nemění. Na notebooku mi 2500 jede bez problému.(doufám)

Tak jo pánové, už sem to našel pár minut před tim na nějakym foru od AMD s tim encoderem, kde byl odkaz na OBS s tim encoderem už, tak sem to stáhl a při 2500 bitrate, 720p 60 fps ztrácim niní pouze max 1 % snímlů a ani to ne :))))) Tak vám velice děkuji, moc ste mi pomohli :) Už sem se bál že je třeba něco na základní desce špatně nebo tak. Tak ještě jednou děkuji, konečně budu moc z vesela streamovat :) přeji pěkný den.