Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde zapnout

Zdravím všechny mám problém nehal jsem si dovést pc díly ale po sestavení pc zapne a v zápětí hned zase vypne,po kontrole jsem zjistil že to dělá vždy když zapojím ATX_12V_2X4 connector jde o desku Gigabyte GA-EP35-DS4 dá se stím ještě něco dělat či ne děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

No myslel som, že dáš odkaz na skutočný zdroj, nie na nejaký elektrošrot...

Toto tam píšu:
Konektory pro základní desku
ATX 24-pin, EPS 8-pin
Počet PCI Express 6-pin 2×
Počet PCI Express 8-pin 2×
Počet Serial ATA 15-pin 6×
Počet Molex HDD 4-pin 2×
Počet Molex FDD 4-pin 1×

Je to pravda? čo presne tam strkáš ATX 12V_2x4 ????