Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows 7 Oprava PC

Ahojky přátelé.Včera mne to z vyhledávače Google házelo na nějaký Ozip,vyčistila jsem historii,ve správě prohlížečů Ozip nebyl,Ozip,spustila jsem kontrolu pomocí Esentials,nic nenašel Ozip otravuje dál,nenačítají se weby,maily jen hrozně pomalu....ani Fotky v Pc nejdou plynule otevřít,co s tím?

Dnes se mi stále nabízí-.........http://cs.reimageplus.com/lp/sqh/index.php?trackin g=YTZ&banner=direct&adgroup=adc342bf-9c46-47b0-969 3-059cd484fd63&ads_name=direct&keyword=direct&cont ext=2c54550e-eabc-11e6-87ed-cae258990218

Nevím jestli si můžu lajsnout tu opravu spustit.Mám Win 7/32 Home premium
Děkuji za radu

Zkusím a dám vědět.zatím díky Jo,stím malwarebites jsem skenovala před týdnem,našlo mi to "miliardu" svinstva,tak jsem to tedy vše vymazala,jenže se začaly dít věci ze kterých jsem vedle,to samé jako bych bývala přeinstalovala Windws,tedy jsem obnovila ty brebery.Prostě s tím neumím pracovat,nevím co vymazat,co zachovat

Teď se dokončil scan,810 položek jsou potencionálně nězádoucí,u jedné položky je Malware,Tak a co teď smáznout nebo dát do karantény

msconfig je už 22 let reardovaný nástroj, který neumí zvětšit okno a čitelně zobrazit celé sloupce.
k čemu jsou jen poloviční texty?
proto jsem dal výš na odkaz ms autoruns. no nic, toto nemá cenu.
mimochodem, krám, kde někdo řádí s ccleanerem, je ztráta času opravovat.

doporučuju radši sledovat v telce sin city, to je větší zábava.

Dagmara: si nejaký podnikateľ, je to pracovný počítač? Lebo ak je to súkromný počítač, tak máš tam nehorázne veľa procesov, ktoré sa spúšťajú a sú zbytočné. Napr. VAIO od Sony (prakticky všetko od Sony), Adobe update, CCleaner, NVidia Stereoscopic, telefónny subsystém, vzdialená plocha, Zoner Photo..., služby bluetooth (ak nepoužívať aktívne - tak je to zbytočné, aby sa to spúšťalo), Media Center, Plánovač úloh, Net.Pipe Listener adaptér, NVIDIA network service, ak nepracuješ v nejakej sieti, len v domácej sieti - zbytočne Naslouchací proces skupiny, IconMan - nejaké "tunitko"-zbytočné, Prehladávanie počítačov... toto sa používa v podnikoch v pracovných skupinách, ale doma je to zbytočné, aby sa to spúšťalo pri štarte.
Nechcelo sa mi všetko čítať, ale minimálne 20 služieb je tam spúšťaných zbytočne.

ešte prebehni to kvantum všakovatých IE natrepaných v OS týmto free xindlom: junkwareremovaltool

Vidím, že máš široký záber o SW tretích strán so záujmom naťahať si somariny do systému, máš šťastie, že ešte funguješ bez "modrej smrti".

Skus korektne odinštalovať zbytočnosti, ktoré nevyužívaš. Na nete sa k nim vždy dostaneš, taký moloch zn.: MBAM či CClener vylepšujú "experti" zo d§a na deň k obrazu svojmu. Zajtra bude dostať čerstvý, teplý, "křupavý".

Daj sem link z Autoruns.exe, save; users-PC.arn, ulož súbor *.arn napríklad na server Letecká pošta, nájde sa nejaká spriaznená duša, ktorá ti ho prelezie a poradí, čo máš v Registroch vypnúť.

Avira, true key,avast odinstalováno

mcafee nenalezeno

"používat chromáka nebude moc normální" tzn.že Chrome mám také vyhodit?

"doplňky v prohlížeči" Lightshot (Nástroje snímků)...Překladač Google,Send from Gmail (by Google),
Kontrola e-mailu Google
Browser QuickLinks
Adobe Acrobat
Adblock Pro
Uložit na Disk Google

koukni do toho logu, co je žlutý ven, co ne, je aktivní.

napíšu, co je aktivní
\McAfee Remediation (Prepare) McAfee Remediation Manager McAfee, Inc. c:\program files\common files\av\mcafee anti-virus and anti-spyware\upgrade.exe 1.3.2016 18:57
\AVAST Software\Avast settings backup Avast Settings Backup AVAST Software c:\program files\common files\av\avast! antivirus\backup.exe 26.1.2017 9:25
avipbb Avira Security Enhancement Driver Avira Operations GmbH & Co. KG c:\windows\system32\drivers\avipbb.sys 19.10.2016 11:07
avkmgr Avira Manager Driver Avira Operations GmbH & Co. KG c:\windows\system32\drivers\avkmgr.sys 9.3.2015 16:13
avnetflt Avira WFP Network Driver Avira Operations GmbH & Co. KG c:\windows\system32\drivers\avnetflt.sys 23.3.2016 14:58
avusbflt Avira USB Filter Driver Avira Operations GmbH & Co. KG c:\windows\system32\drivers\avusbflt.sys 7.11.2016 9:39
C:\Program Files\Windows Sidebar\Shared Gadgets\aswSidebar.gadget

čekáš válku? něco z toho používáš?