Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bluetooth sluchátka na sport

Ahoj,
mám takový problém, že se mi už zase urval jack konektor u sluchátek připojených k mobilu při běhání. Tak vážně uvažuju nad bezdrátovými sluchátky.

Potřebuju teda sluchátka se kterýma se bude dobře běhat, asi by to měly být nějaké špunty, ale není podmínkou, pokud má někdo na běh ověřené něco jiného. Měly by dobře držet v uších a mít slušný zvuk. Já teda u běhání poslouchám hlavně kvůli udržení tempa starší diskotékovou hudbu, nevím čím to přiblížit, ale snad jesti někdo znáte slovenský Maduar, tak takovou podobnou. Stejně ale nechci nějaká šumítka jako jsem kdysi měl od Nokie, mělo by to hrát slušně a nahlas. :-)

Problém je v ceně, koukal jsem, že je to dost drahý, já si představoval tak 500Kč, ale kdyby to mělo stát za to, tak asi uplně maximálně 1500Kč, už to bych silně zvažoval, jestli si nekoupit zase do pětistovky nějaké Samsungy a netrhat dál kabely. :-/

Věděl by někdo?

Řešil jsem něco podobného a telefon jako zdroj zvuku jsem pro běhání zavrhnul. Je to těžké, způsobuje asymetrii těla (na ruce), hovory stejně neberu - přece sportuji. Takže nakonec jsem to pořešil jednoúčelovou MP3jkou na 1xAAA baterii + drátová sluchátka s konektorem jack 3.5mm - zahnutý. Občas měním písničky, ale na tempo super - hlavně se to vejde všude. Pak bych musel nabíjet i sluchátka, výdrž max 6h a to se krotím...

To neni muj pripad. Klasickou mp3 nechci. Mam treba i spustenou GPS kvuli zaznamu trasy a to bych zase musel resit nejakyma Garmin hodinkama nebo necim takovym a lezlo by to do penez. Bud necham dratova sluchatka, ktera se obcas holt trhnou nebo pujdu do bezdratu, ale vidim, ze asi bezdrat moc neleti. :-/