Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz ohledně zdroje

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, zda mi 400W (Fortron Hexa 400+) zdroj utáhne prozatím tuto sestavu.

ZK : MSI B250M Mortal
CPU: Intel pentium G4560
GK: RX 470 Gaming X 4G
Ram: 8GB Kingston 2400MHz DDR4
SSD: Transcend SSD220S 120GB
HDD: 1TB Seagate

Urcite kup novy zdroj a hlavne nejaky kvalitnejsi.

Ono se v techto pripadech jedna hlavne o to, ze tyto smeckove zdroje jsou vyrabeny s zivotnosti cca. 2-3 roky a pak to ma tendenci zacmoudit a nikdy nevis, co se muze stat a co to vezme sebou. Takze pokud nelze jinak, tak ho zatim nech a setri na novy, cim dele ten Fortron budes provozovat, tim si zvysujes sanci, ze se neco stane.

Proč? Když už ho má, nevidím důvod ho měnit. Ta sestava žere maximálně 230W v plné zátěži, spíš ještě míň a to pro ten zdroj nebude problém. Jsou i daleko horší zdroje. Kdyby měl sestavu za 35000,- tak jasně, ale to by tam nedal takový zdroj.
Já bych to zase tak nehrotil. Stejně tak může odejít zdroj za 2500,-