Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor vypínaní

Zdar,monitor se vypne po kliknutí na tlačítko vypnout a stroj dále běží v některých případech se nevypne vůbec je nějaký problém tak jak ho zjistím když není žádná tabulka
lze nějakým způsobem nastavit aby se monitor vypínal až po počítači
Z.

Nevypne sa ti pocitac. Problem je vo Windows. Monitor s tym nema nic spolocne, ten sa vypne sam ked nema signal, PC stale bezi = windows problem, monitor si nevsimaj.
Windows mas jaky?
Mas nastavene rychle spusteni?
Nejake viry a antiviry a pripaden nejaky obskurny HW bez ovladacov?
Otestuj povrch HDD v hd tune.

Jenom občas,když sem měl předchozí systémy tak to bylo tak že se monitor vypl po počítači,pokud to není monitorem tak se to musí někde nastavovat v registrech
windows 10

přece se nemuže vypnout monitor a počítač až potom

Preco by sa nemohol vypnut monitor? monitor sa moze vypnut aj kazdych 10minut, ked si to nastavis v energii. Pocitac pri tom moze bezat aj vkuse 24/7.

Nikde sa to nenastavuje, ze sa ti nevypne windows je zavada, ktoru sposobuje bud zavadny ovladac alebo nejaky software alebo zavada na disku, preto som pisal cze si mas otestovat povrch disku, a rozmyslat ze co tam mas poinstalovane za viry a antiviry a obskurne ovladace.

Ked si vypnes "rychle spusteni" v ovl.panel-energia, u nastaveni tlacitok, tak sa to bude skutocne vypinat a ne len uspavat, to moze mat potom lepsi priebeh ptz sa pri vypinani nezapisuje cela RAM do HDD = neprejavi sa zavada HDD.

P.S. a ked sa vrtas v registry, tak sa netreba divit ze je rozdrbany Windows.