Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 OS

Prosím Vás mám v Pc OS Windows 10 Pro a chtěl bych se zeptat zda je možné při připojení Flashdisku (32 GB) možno nainstalovat systém Linux,který mám z tažený a vypálený na cd/dvd disku.A po té si jen vybrat který systém budu používat jestli Linux nebo Windows 10.

Aktivuj Hyper-V a nainstaluj do virtuálu. Na fleš lze také instalovat. Ale třeba při instalaci LinuxMint 18.1 pro UEFI to při odpojených interních discích zdechne při instalaci Grub a při zapojených to nainstaluje grub na interní disk, i když je VÝSLOVNĚ zadáno "zavaděč instalovat na USB". Před časem to fungovalo a grub byl jen na flešce.