Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zase OBS

Dobrý den v minulém tématu jsem řešil že když zapnu OBS tak mi dropnou FPS po reinstalaci Windows to zase jelo až do dneška dneska jsem zapl stream vše v pho a asi po 4h hraní to zase začlo dělat a když jsem hrál nic jsem neinstaloval ani se mi nic neaktualizovalo takže fakt nevím čím to sakra je. Už mě to fakt štve nevím co s tím (Reinstalovat win znova nebudu!)

loading...

Bod obnovenia nemas? Ani zalohu oddielu? Tvoja vina.

Ked sa nieco robi samo od seba tak to je bud windowsom alebo virmi. Windows ti to ukaze v historii aktualizacii. Viry to neukazuju.

P.S. trebars to skus aj vypnut a nechat vychladnut a skus znova. Nejaka zmena?
P.S.2. boli urcite MSI boardy ktore kvoli dementnemu cinskemu spinacu davali frekvenciu CPU na minimum (cez PROCHOT signal). Mas jaku dosku?

Ono ak už tak MSE, ale iné antivirusy sú fakt, jaksi, "ochranný software, ktorý ochráni pred vírusmi" a definícia vírusu? "vírusi sú out, dnes tvorí len minimum zo všetkých hrozieb".

Mňa už ani nenapadlo sa pýtať na Antivirus, už som skoro zabudol že taká vec existuje.

Aký máte HW, OS a verzi OBS? skúsil by som zmeniť nastavenie enkódovania z x264 (Software) na NVENC (Hardware) ak máte GK nVidia alebo VCE (Hadrware) ak máte GK AMD.

Ešte bych pozrel cez procexp vyťaženie CPU, GPU,...

ono bitrate 7mb/s asi myslíte nemyslíte nastavený bitrate v OBS ale... rýchlosť pripojenia k internetu?

no tak to je "privela"... bežne majú streameri tak 2-4 tisíc, nie 7 tisíc

OMG řešíme tu lagy PC ne internetu INTERNET fachá v poho. Např hraju MC 300-500FPS když jsem před 8h streamoval 200FPS a teď když zapnu OBS tak to hned dropne na 20-35FPS a můžu všechno nastavit na nejmenší v MC i na největší a pořád 35FPS ani se to skoro nezmění

7K je zbytočne privela,... na fullHD pri 60FPS stačí 4500...

tak to si mal zle nastavené,... 4500 na FullHD stačí...

ja mám otestované a pri 2500 stačilo na 720p, a 4000 na fullHD a nebolo vôbec kockaté...

hovorím, blbo nastavené OBS.... obnov to do defaultu, zmaž profil, a nastav na novo, a nenastavuj blbosti,... nastav iba enkoder na VCE, a rovno to skus,... skúšal si vypnúť už aj ten Antivirus?

Ok jakože už mě to fakt sere. předevčírem jsem to downgradnul to OBS na verzi která mi to nedělala na 0.16.6 na te jsem streamoval hodně dlouho a nedělalo to problémy. a teď když jsem to downgradnul vše jsem smazal i user data uplně vše a nastavil jsem si to znovu a další den jsem streamoval v pohodě a dnes to zapnu LAGY jak p... a dělá to to samé takže už fakt nevím čím to k**** je

Mám administrátora

Tak to je jasné, pokud si idiot udělá z víceuživatelského os jednouživatelský, pak základní bezpečnostní prvek víceuživatelských os jde vniveč. Jaký samohomodomopseudoadministrátor, tak malwarem zablešený systém.
Jo, neovládáš, viz poslední věta, nebo co to vůbec je.

jo, to jsem počul už od veľa ludí, a neveriac, sú ľudia, ktorý majú malware asi tak hodinu po tom čo zapli počítač s čerstvo nainštalovaným win (s tým že ho dostaly bez malwaru)

Už vím jak to opravit :/ ale je to trochu dmntní způsob ale funguje to já když jsem to donastavoval tak jsem si uložil sceny jsem to vytáhnul z %APPDATA% a uložil jsem si to do složky (jak jsem to donastavoval tak to to ještě nelagovalo). Když to začne lagovat tak tam hodím ty scény co jsem si uložil a jede to :)