Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set-top box - záznam a následná editace nahraného videa v PC

Dobrý den, měl bych dotaz ohledně dnešních set-top boxů. Dříve jsem vlastnil set-top box Evolve Mercury DT-2030, který umožňoval přes USB na flash disk nahrávat a bez problému jej pak připojit k počítači a tam záznam dále zpracovat/editovat. Nicméně před týdnem dosloužil a jelikož dříve vlastněná CRT TV také byla již poruchová, pořídil jsem si novou LG 32LH530V. Ta už má sice vlastní integrovaný tuner a také možnost nahrávat na externí HDD, nicméně nahraná videa kvůli LG kódování již nelze dále zpravovat ani přehrávat na PC.
Nevíte, třeba i z vlastní zkušenosti, zda stále existují set-top boxy (který bych si k TV připojil), které umožňují nahraný pořad pak bez problému zpracovat na PC? Nebo i set-top boxy toto již dnes neumožňují (například je též již záznam kódovaný a přehratelný pouze na něm)? Děkuji za případné tipy či odpovědi.

Díky za tip. Nicméně teď jsem si u jednoho typu všiml (Zircon FIRE), že má u specifikace informaci "nekódované nahrávání do TSV formátu - možnost přehrání v PC".
1) Může se jednat o skutečný fakt nebo to je jen reklamní blbost, protože to nemůže být už možné (kvůli těm autorským právům, jak píše jezekhifi)?
2) V případě koupě tohoto set-top boxu, menší technická otázka - lze ho vůbec zapojit tak, aby v pořádku komunikoval s výše uvedenou TV (tj. anténa do STB a ze STB pak do TV)?

u zirkon fire to reklama nieje,zirkon fire nahráva do nekodovaného videa,ale ostatné zirkony a jeho premenované verzie alma s CI slotmi nahrávajú kodovane,resp. všetky programy,na ktorých je nutné použiť kartu nahrajú zakodovane a nahrávka spustená v pc alebo inde vyvolá chybovú hlášku "nepodporovaný formát"....zirkon fire má normálny anténový vstup/výstup a aj antenna troughput-výstup,takže sa dajú zapojiť ďalšie dva prijímače alebo ďalšie stb boxy s CI slotmi etc,samotný zirkon fire nemá CI,takže sa ne ňom nedajú chytať programy,ktoré vyžadujú dekodovaciu kartu alebo tvz.cloaked SCAM,to má zabudované lnapr. zirkon dvbt2_hd alias alma 3000hd....