Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dotaz na notebooky HP

Dobrý večer, budu si kupovat nový notebook a ještě než začnu s výběrem, prosím o názor na notebooky HP.
Ptala jsem se ajťáků v práci a ti mi doporučili, že mám jít do HP. Ale na druhou stranu jsem slyšela, že HP nebrat, že mají často poruchové disky.
A protože vy zde stále řešíte nějaké problémy, určitě mi poradíte.
Děkuji, Veronika

HP nebrat, hlavne podpora uplne na hovno. Jakejkoli problem, potreba reklamace a si v .... Podpora HP velmi podobna (ne)podpore Aceru. Jak tu pise MM.. o Dellu, tak to je neco naprosto nesrovnatelneho, pritom i kvalita podpory Dellu sla hodne dolu oproti drivejsku, ale porad je to jinej svet a mas spoleh, ze tvuj problem bude nekdo resit.

Za me, pokud drazsi notas pracovniho charakteru, tak Dell.

Pokud je to neco levnejsiho nebo herni a podobne, tak Asus, MSI, Lenovo. Samozrejme ultra drahe Dell Alienware jsou asi nejlepsi herni notasy, ale jestli se tomu da jeste vubec rikat notebook.

Platis za podporu, aby se nestalo jako kdyz kolega zavolal na podporu Sony, ze mu nejde notas, co ma delat a oni ho navedli na provedeni factory resetu bez jedinneho varovani, ze pri tom prijde o data. Podobne zverstva se ti u Dellu nestanou. A jak rikam, pokud ti jde o cenu a podporu neresis, tak mas porad lepsi vzit Asus, MSI nebo Lenovo a bude to stale lepsi nez HP.

Mno, HP do desítky nic moc, asi bych volil spíš to hlenovo.. Na druhou stranu, pokud narazíš na slevu (takto jsem onehdy kupoval manželce HP s i3 ze šestnácti na jedenáct peněz českých), ber. Klasický pracovní krám s IGP a relativně výkonným CPU. Dívala ses i na "neIntel" notesy? Hodně slušná alternativa je AMD A8 - na tom si i nějaké hry zahraješ.

Děkuji ti za výběr. Asi jsem se ptala blbě, ale těm parametrům, co s čím a jak, nerozumím.

Původně jsem se ptala na názor na HP. Odpověď jsem dostala.
A navíc jste mi našli vhodné notebooky.
Takže všem děkuji za rady i s pomocí výběru.

A protože nejsem registrovaná, může tě poprosit o odfajfkování.

Ja by som tam neinstaloval ziaden classic shell, neni problem zvyknut si to pouzivat normalne. Je to dost jednoduche, Start menu je tam imho logickejsie jak vo W7. Aj lavy aj pravy klik.

P.S. a pripnute blbosti sa daju odopnut a quickstart panel sa da pridat rucne jednoducho bez nicenia systemu https://www.howtogeek.com/howto/windows-7/add-the- quick-launch-bar-to-the-taskbar-in-windows-7/ .. ale ten konieckoncov nebol uz ani vo W7 tusim. Problemy W10 su skor inde (tendencie k samodestrukcii cez update, a podobne), ne v ovladani.