Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bude mi stačit zdroj?

Dobrý den, kupuju si novou grafickou kartu ale nevím jestli ji zdroj utáhne tady jsou komponenty:
AMD a8 6500
GIGABYTE gtx 660 ultra durable 2 2gb
8 gb ram 800mhz
1 disk 1tb
4x usb 2.0
4x usb 3.0
obyčejná základní deska od hp
1x cd-rom
1x větrák na procesor
1x větrák v case
2x větrák grafika
1x větrák ve zdroji
doufám že jsem na nic nezapoměl
myslíte že to utáhne 400w zdroj (je původně herni tak by mohl mýt rezervu)
vím že to pro tu grafiku není doporučený výkon zdroje ale ostatní komponenty by mohli být ůsporné a já na nový zdroj nemám
utáhne to?

Zdrojem a ještě "herním" budete mýt gumovou rezervu? Víno s přívlastkem nepředpokládám.
Zdroj, jako každý elektrický stroj má štítek a ten lze vyfotografovat.
Tento zdroj s tím nebude mít problém.
Tato parodie na pyrotechnickou atrakci raději ne.
Na úvodní stránce máte přímo vlákno věnované zdrojům: http://pc.poradna.net/q/view/1343622-zdroje-ktere- se-daji-koupit-bez-nasledneho-place