Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní převod do mp3

Ahoj,
už delší dobu se rozhoduji, zda si sbírku FLAC převést do MP3. Ano máte pravdu, v některých ojedinělých případech je to degradace, ale to tu, prosím, neřešme. A konečně jsem se rozhodl.

Něco jsem pročetl a dospěl k názoru, že 320 kbps a VBR0 bude nejlepší volba.
Ale když převádím v Audacity písničku, lze sice nastavit proměnlivý tok (tedy VBR0) ale už nejde zároveň s ním nastavit kvalitu 320 kbps.
Je toto vůbec možné? Nebo proměnlivý datový tok neřešit a dát přednastavenou kvalitu na 320 kbps?

Děkuji za rady

Hloupý dotaz to není. Nikde jsi neuvedl, že zařízení, která ti nepřehrají AAC, máš. Pouze jsi psal, že AAC nechceš, což nechápu proč, když řešíš kvalitu a AAC je kvalitnější než mp3 a přitom jsi nikde neuvedl, že nepodporující AAC zařízení máš. Ale jak chceš, řeš si mp3 a převáděj si do mp3.

Pre -jenda kvety-.
Karel do nikoho nerýpe, nemá to vo zvyku, píše to čo si myslí a o čom je presvedčený a má úplnú pravdu.
Aj keď v jeho príspevku je určitá ironia absolútne s ním súhlasím. Môj príspevok tiež môžeš dať do spamu. Nezbláznim sa.
Nezaškodilo by, ak by si sa na veci začal pozerať trošku reálne.
Nič v zlom