Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ako úplne odstrániť android hru?

Zdravím, som začiatočný užívatel smartphoneov, dnes som si stiahol hru cez obchod Play - Mortal Kombat X, vyskúšal ju ale nepáčila sa mi tak som ju odstránil cez správcu súborov (dal odinštalovať). Všimol som si že hra ukazuje že zaberá cez 2 GB, ale keď som ju odinštaloval tak sa mi uvolnilo len nejakých 100MB, tak som skúsil napojiť smartfon na PC a manuálne odstrániť súbory ktoré tam ostali cez Android/Data a Android/Obb, ale žiadne súbory ktoré patria k tej hre som nenašiel. Je možné že sa nachádzajú niekde inde? Alebo to už kompletne odstránilo ked som dal odinštalovať? Ale potom ako to že sa mi neuvolnilo tých 2GB ? Prosím poradte, dakujem.

Prepáčte ak som sa nesprávne vyjadril, myslel som to tak že som vošiel do aplikácií v menu telefónu a klikol som na správca aplikácií a tam som zvolil odinštalovanie hry. Gamer744789 vdaka za tip naozaj to pomohlo, po reštarte sa mi naozaj uvolnilo tých 2GB. Dakujem