Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku k procesoru AMD Athlon 64b X2 250?

Syn kolegyně hraje internetové hry na PC z roku 2010 - 2x 2 GB Ram, MB Gigabyte GA-880GA-UD3H, procesor AMD Athlon 64b X2 250. Poslední dobou si stěžuje že mu hry škubou. PC má integrovanou grafiku. Předpokládám že neintegrovaná by mohla situaci zlepšit. Nedokážu poradit jaká by se k procesoru hodila. Poradíte? Zdroj je 400W Fortron, také z r. 2010 :-(.

RX550 je pěkná, ale ten procesor ji nemá šanci uživit. A pokud se bude PC upgradovat, tak zase tahle "pěkná" grafika bude brzdit nový HW. Jinými slovy jsou to vyhození peníze.

Optimální je koupit bazarovku za pár stovek, více se do toho starého PC podle mého názoru nevyplatí strkat.