Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet Problém

Dobrý den, mám asi druhý rok tablet GogenTA7700Quad a poslední dobou se mi sám strašně rychle vybíjel, když ho dám do nabiječky tak třeba za 10 minut je tam 50% což není normální. Nyní je tablet v takové fázi, že načítá jen logo android a nejde ani vypnout ani zapnout. Prosím o radu, jelikož je to šmejd, tak sem na netu nenašel žádné alternativní rom. Zkoušel jsem tam nainstalovat jiný android, ten se jakoby nainstaluje ale když se tablet zapne je tam furt ten původní. Nevíte prosím někdo co s tim mam delat nebo jestli se dá někde na netu najít čistý android? Hledal jsem to dneska celý den a pro tento typ sem nenašel ani žádný firmware na jejich stránkách. Děkuji

poslední dobou se mi sám strašně rychle vybíjel

# S rychlím vybíjením jsem se setkal prevázne u "Synchronizace", která mi stahla zivotnost az o polovinu výdrze baterie.
* Synchronizací myslím treba mail, kde kontroluje nove maily treba kazdou minutu etc, jak to Android má dnes na TEL/TABs, nepouzívám tento OS na mobilních zarízeních uz nejakou dobu.