Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gigabyte ga-m55s-s3

Zdravim mam doma pc sestavu z deskou:gigabyte ga-m55s-s3. Mam tam 4gb ram. Processor tedka presne nevim a grafiku mam v PCI E 512mb. Kdyz sem pc zapl tak semi grafika netocila a nesel obraz ale gradika je dobra. Pak sem zjistil ze deska byla spatne zapojena tak sem ji zapojil jak ma byt. A grafika se furt netoci a je skousena v jinem pc a jede bez problemu. Tak sem tam skusil dat z druheho pc grafiku ktera je 256mb a grafika se normalne toci a nejde obraz nevite cim to muze byt nebo co bych mel udelat dekuji za rady
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Znamej mito dovezl ze mu to nejede vubec a podival sem se a mel to nejak spatbe napojene. Podle svojeho pc sem si vsiml ze tam nema zapojene napajeni grafiky a zdroj nemel zapojeny v desce. Tak sem to udelal a uz to jelo akorat bez toho obrazu jinak je vse jak ma byt