Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 2008 server classpnp.sys

Ahojte, ked idem cez safe boot zastane mi to na tomto subore, viem sa ktomu suboru dostat ked disk vlozim do ineho PC avsak neviem ho prepisat nemam opravnenia :(
Vie mi niekto pomoct na dialku? Musim to do zajtra spravit pretoze firma stoji, ZAPLATIM

Dakujem

Pozri si smart udaje ci tam neni pending sector count a kolko je reallocated sector count apod. (napr. v HD Tune alebo kde) Mohlo si to uz ten sektor premapovat. Ale aj nove disky mozu mat reallocated nenulovy, nevies kedy sa realokoval :) To by ale uz teda ten povodny disk fungoval, keby to uz mal realokovane. Win ale moze byt poskodeny samozrejme. Neviem ci sa tam da urobit sfc /scannow, ale najprv by som asi urobil komplet image oddielu resp. zalohu.