Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divný anglický text

Dobrý večer všem,

Na internetu jsem si četla zprávy z Ameriky a objevil se tam podivný článek. Anglicky troch umím ale zajímalo by mě co je to napsáno tým tučným písmem v tom nadpisu na začátku toho článku to nevypadá dobře. Moje otázka tedy zní co je tam napsáno tým tečným písmem? Zajímá mě pouze to tým tučným.

Tohle je ten článek

http://www.indialivetoday.com/young-syrian-girl-si nging-happily-camera-seconds-bomb-explodes-right-o utside-home/22547.html

Předem moc děkuji za odpověď a přeji hezký večer

Why so serious bro?

V nadpisu sice ne, ale ty nepíšeš nadpis, pouze překládáš větu, která je momentálně větou samostatnou a oznamovací, jako každá jiná. A tazatelku by to znaménko navíc jistě nezmátlo v tom, co ta věta znamená.

Ale nechtěl jsem o tom polemizovat, měl jsem jen chuť si rýpnout ]:)