Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna hlasu přes PC a mluvení s nim

Zdravím, neznáte program, který mi změní hlas na jednu určitou osobu ? Dám příklad. Chtěl bych aby mi ten hlas program změnil na např Goga (toho všichni znáte). A já s tím hlasem mohl mluvit např na skypu. Nebo Livestreamu. Neznáte něco takového ? Budu rád za inteligentní odpovědi. Nejedná se o žádný podvod, ale jenom akci pro školu, kterou má na starost naše třída.

A jako vzdy si odpovedel jako mamlas, a zcela od veci. Jestlize se na to pta, tak asi proto, ze chce znat odpoved, ne? Tyhle pindy si muzes nechat do hospody, ale tady budto porad, nebo bud zticha a soupej nohama, hňupe, a bez delat neco, co ma smysl.

Nebo obecne, zkus googlit "free voice morphing software". Krome vyse uvedenych dvou na me vypadlo par seznamu, tak zkusit jeden po druhem. Prakticke zkusenosti s tim ovsem nemam. Jednou jsem neco podobneho zkousel, a cosi pro Skype jsem nasel, ale je to uz par let a nepamatuju si detaily.