Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook lenovo dotaz ohledně RAM

Zdravím. Babi si pár let zpátky koupila notebook lenovo. Typ teď nevím. Má tam ale 2gb ram. Zajímá mě jestli to stačí jen na brouzdání po netu nebo volání přes skype. Nic jiného tam nedělá. Případně bych ji koupil 1x 4gb ram, protože má jen 1 slot.
Ještě prosím o radu jaký windows by nejlépe fungoval s 2gb ram.

Na neznamom notebooku nejlepe funguje windows ktory tam bol nainstalovany od vyrobcu, a je tam teda na neho legalna licencia a otestovane funkcne ovladace.

Rozsirit RAM na 4GB je vhodne, ale neni to vyslovene nutne ak tam len pozera internet. Je treba si ale poriadne pozriet jaky modul sa tam da vlozit, neni to jedno, niekedy zavisi aj od organizacie modulu (chipy, strany, atd). Musis vediet presne jaky model notebooku (chipset/CPU) to je, alebo/a jaky tam je teraz modul (vypise CPU-Z na karte SPD)