Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zapojení SSD Bios nevidí HDD

Dobrý den

Už hledám na googlu hodiny a nějak sem nepřišel na řešení...
Po zapojení nového SSD do portu M.2 mi bios čte automaticky zněj
a muj starý HDD se systémem vůbec nevidí chtěl sem si udělat kopii
a následně starou plotnu odpojit. Pomůžete mi prosím někdo?

Deska MSI Z170A M3
Samsung SSD 960PRO 512gb
a staré HDD je taky Samsung 512gb ale opravdu nevím který.
Bios aktualizovanej

V jakem SATA portu mas HDD? Prepoj HDD do jineho SATA portu idealne ne vedle sebe. Napriklad deska ma sest SATA portu (0-5), mam zapojeno v 5, prepojim do 0. Nekdy po zapojeni M.2 prestanou nektere SATA fungovat, melo by to byt popsane v manualu, tudiz nastuduj, jestli to mas uvedeno.