Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s internetom "DNS server not available"

Zdravím potreboval by som pomôct uz druhy deň mi nejde internet ani wifi ... píše mi, že pripojenie je obmedzené W3E6 (screenshot) ... neviem čo s tým robiť skúšal som podľa nejakých návodov nastaviť manuálne server 8.8.8.8 a podobne ale nič nepomohlo taktiež som skúšal cez "cmd" ipconfig/release /renew alebo /flushdns a taktiež nepomohlo .. neviem čo s tým môže byť napísal som aj providerovi ale dokiaľ mi odpíšu ... myslím, že to potrvá nejaký čas.. ak by niekto vedel poradiť dopredu ďakujem

to si přečti ve svém manuálu, co z toho má svítit a co blikat. nebo zavolej operátorovi, když se ti to nechce číst.

když má ten tajný router více lan konektorů (dnes se už pouhé modemy neprodávají), má svítit kontrolka tvého lan výstupu. taky ti příkaz "ipconfig -all" nemůže vypisovat adresu 169.254.x.x, musíš vidět i adresu routeru.

co antivir - nějaká obzvlášť vymazlená verze?