Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při startu PC nefunguje klávesnice - nejde se dostat do BIOSu

Dobrý den.

Mám problém s přístupem do BIOSu. Během startu PC bych měl stisknout DEL, bohužel klávesnice reaguje, až když nastartují Windows. Procházel jsem si tu témata a zkusil postupovat podle rad. Jako první věc jsem zkusil vyndat baterii na desce, cca 15 minut jsem ji nechal venku a vrátil. Do BIOSu jsem se nedostal a už nenabíhají ani Windows. Po výměně baterie za novou se nic nezměnilo. PS2 klávesnici bohužel k dispozici nemám, abych ji vyzkoušel. Tudíž teď už nejde vlastně nic - několik vteřin koukám na úvodní stranu, a pak už je jen černo.

Jedná se o desku Gigabyte GA-H61M-DS2V.

Napadá někoho, co bych s tím mohl udělat?

Kurt

Tak PS2 klávesnice při startu PC sice najede, ale stejně se nedá jít do BIOSu - DEL nereaguje. Zkusil jsem odpojit HDD, taky nic. Prostě naběhne jen úvodní obrazovka s nabídkou vstupu do BIOSu, boot menu atd., ale dál už nic, jen černo. Ani neukáže paměti, disky atd.

Odpajaj od dosky vsetko co sa da odpojit. RAM po jednej. Disk mat odpojeny samozrejme. A kukat ci prebliknu LED na klavesnici. Ak neprebliknu tak zbytocne mackas.
Clear cmos samozrejme skusit znova a viackrat, staci minuta bez 230V a baterky.
(a dnesne biosy uz moc neukazuju pameti a disky, takze podla toho by som sa neorientoval. Na klavesnici musia prebliknut LED, klavesu mackas hned potom. P.S. skusil by som aj iny zdroj na test)