Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno novy PC

Dobry den. Muzete mi co nejlevněji poskladat počitač s procesorem od intelu a dalši počitač s procesorem od Amd? Tak aby to melo podporu SLI a otevřeny nasobič. Dikes.

Ja tu vubec nechtel odpovidat, protoze to povazuju od tazatele za provokaci a na to je muj cas prilis drahy, ale kdyz uz jsi tu nacal sestavu, tak na SLI zapojeni dvou karet i treba tech GXT1060 je proste core i5 prilis slaby procesor, tam je vhodne mit i7 a nejlepe i7-7700K, coz uz jaksi naznacuje ze ta sestava rozhodne nebude do 25.000Kc, tam by byl potreba limit nekde okolo 40.000Kc, aby to melo nejaky smysl. Proste bud tazatel vubec nezna a neco nekde slysel nebo opravdu jen provokace.

Dobra, tak jen poznamku, pokud nestavis GTX1080 nebo GTX1080Ti, tak SLI nema zadny smysl. Bude to mit zbytecne velkou spotrebu, bude se to o to vic zahrivat a tim ani pak nejde na jednotlivych grafikach dosahnout maximalnich frekvenci, protoze dneska jsou vsude teplotni cidla, ktera ti to nedovoli. Proste jsi-li financne omezen, nema smysl uvazovat o SLI. A takoveto, ze jednu kartu koupis ted a druhou za rok, to se taky nevyplati, mezitim jsou nove karty vykonejsi a zase nesmysl kupovat druhou do SLI.