Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde stáhnout antivirový program

Dobrý den!Odinstalovala jsem AVG a chtěla jsem sáhnout jiný antivir. Zkusila jsem stáhnout Microsoft essentials i AVAST.V obou případech se ukázala tato věta: ! Tento soubor může pokazit váš počítač. Můžete mi poradit, čím to může být? Mám Windows7 home premium a Internet explorer. Když jsem odinstalovala AVG, tak se mi sám zapnul Windows Defender.Evans

Nepotrebuješ žiadny ďalší antivírus. Máš zapnutý implementovaný Windows Defender - pre bežného používateľa úplne postačujúci.

[def.jpg]

Ak však túžiš mať ďalší antivírusový program, tak stačí vypnúť Windows Defender a potom si môžeš inštalovať ďalší, podľa mňa zbytočný antivírusový program.

Jde jen o muj názor, ale nevím jestli je defender opravdu v dnešní dobe dostačující, tedy až na Defender ve Windows 10, ale ten používa zcela jiný motor a celkovou strategii ochrany.
(i když proc né, je to zadarmo, je to integrované, ale WCry přes to přešel a infektoval PC v horším případě všechny PC v LOCALní síti jak nic a obdobné útoky jako uvedený WANCRY budou stále castejší tak radeji být připraven a pravidelně dělat zálohy PC které jsou kličové, nespolíhat jen na AVirus který slouží spíše jako prevenční ochrana)