Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ftp downloader

Dobrý den,

existuje nějaký souborový správce či jiný program, který stáhne z ftp serveru soubory a složky s původním datumem změny, kdy doopravdu došlo ke změně toho souboru či složky. Zkoušel jsem online file manager net2ftp.com a ten mi změnil datum změny u všech souborů na datum stažení z ftp serveru a nezůstal u tich souborů původní originální datum změny. Prosím nevíte někdo o nějakém takovémhle sháněném programu, který to stáhne s původním originálním (opravdovým) datem změny.

Můžeš se připojit, jen budeš muset zadávat to heslo při každém připojení po spuštění TC.
Pokud chceš bezpečnost, TC nabízí tzv. master password, kterým jsou hesla zašifrována. Bez jeho nzalosti to už pak nerozšifruješ.

Zmacknes Ctrl+F, tam zmacknes NOVE PRIPOJENIE, tam vyplnis fpt adresu a NE heslo, das OK, a potom kliknes na to nove pripojenie a kliknes na PRIPOJIT, a vyskoci okno ZADAJTE HESLO, tam napises heslo. Ne do ulozeneho pripojenia. Keby si to skusil tak by si to pochopil, je to tam u toho okienka napisane aj s vykricnikom. Ukladanie hesiel je nebezpecne vzdy a vsade, nielen v TC. Rozdiel je len ten ze TC a ja ta na to upozorni, ale ostatne dementne SW nie.