Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr reproduktorů

Dobrý den,

po velice dlouhé době mi odešly reproduktory od počítače a byl bych rád kdyby jste mi poradili nějaké kvalitní za cca 500-600Kč. Používám je pro poslech hudby,hry,filmy nic náročného.
Zatím jsme našel tyto https://www.alza.cz/creative-inspire-a60-d155005.h tm Tak by mě zajímalo zda se dalí do těch 600kč sehnat lepší.

Děkuji.
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

by mě zajímalo zda se dalí do těch 600kč sehnat lepší.

za tu cenu jdou koupit sluchátka.

repráky 2.1, které by šlo tolerovat, začínají na dvojnásobku. v provedení 2.0 jsou ještě dražší.
podmínka je, že basák nemůže být pod 5". nižší nároky vyhovují pro dechovku nebo disko.