Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout videa ze stránek ČT a Novy?

Když překopíruji adresu videa ze stránek ČT a Novy do programu Free Download Manager, tak se stáhne jenom malý soubor asi 30-60 KB (asi reklama), a vlastní video nikoliv, jak na to , aby se mi stáhlo celé video? Díky.

Změna předmětu, původně: Stažení videa (host)

Už jsem z toho kokot, návod jsem prošel několikrát, stále se nedaří, něco dělám blbě. Na ČT si vyberu video, (třeba "uvolněte se prosím"), kliknu pravým myšidlem, otevřu zobrazit zdrojový kód, ale nikde tam nevidím link který začíná mms, nebo ho mám zjistit jinde? Nestáhnu to ani když vyberu "Stáhnout vybrané Fre Download managerem. Díky všem.

MMS zjistíš ve VLC playeru - teď momentálně bojuješ s playlistem.Kdyžtak sem hoď odkaz co jsi si vybral.S 2laakem to průměrně zjistíme do 10ti vteřin(bude bitva kdo dřív).8-)

edit//playlist na nově zjisíš-klik myší na video/vlastnosti/okopírovat adresu.

viz třeba videoarchiveplaylist.wvx?119522,119372,119373,119374,119375,119376,119377,11 9378,119379,119380,119381,119382,119383,119384,1193 85,119386,119324,119325,119326,119327,119328

tučně-přípona playlistu
kurzívou-výběr pořadů

DonwloadHelper a FF Addony vseobecne nie je potrebne stahovat.

1. pojdete sem.
2. kliknete na Nainstalovat
3. ak sa vas spyta, ci ulozit stranku medzi doveryhodne stlacte OK a znova kliknite na Nainstalovat
4. ak nevypise, vyhodi okienko, kliknete na Instalovat
5. restart FF a malo by to ist.

zkoušel jsem vše a zatím mám úspěch 50%. Dal jsem adresu pořadu do VLC dle návodu, tam jsem zjistil adresu (začíná mms://) vložil do Net transportu a už stahuji. v FDM jenom stáhne soubor s koncovkou .asx, ale ten mi nejde rozbalit(něco dělám blbě)abych si přečetl adresu pro celé stáhnutí. Toto mi jde zatím z Novy, když dám URL pořadu ČT do VLC nezačne přehrávat, jen opakovaně problikává.
Všem děkuji za rady, bez nich bych byl v pr..li.

Já to dělám tak, že si spustím dotyčný pořad, kliknu levou myší na video a otevřu vlastnosti, tam je v "umístění" uvedená adresa playlistu. Ten playlist stáhnu(má pár bytů), otevřu v notepadu a přečtu si v něm skutečnnou adresu toho videa, začíná "mms://", Tuto adresu zadám do download manageru a už to jede. Po stažení se akorát musí přepsat přípona videa na wmv. Tento postup funguje u videí na bázi windows media playeru, tedy i na ČT a Novu.

Používám IE6 a ke stahování NET Transport.

Taky bych se přidal s problémem - funguje prosím někomu výše popsaný postup s VLC?
Já když dám do vlc adresu
http://ct1streaming.visual.cz/new/asx/high/JednotaO sobnosti-231107.asx
,tak asi půl minuty se neděje nic a pak vlc vyhodí hlášku:
Unable to open 'mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-231107.rm .wmv'
, přičemž Win media player tu původní adresu v pohodě přehrává?
Vypadá to spíš jako kdyby to vlc vůbec neuměl přehrát, natož pak uložit...
Kde dělám co špatně?

vo VLC playeri: Subor > Otvorit sietovy stream > vlozit adresu:

mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-231107.rm.w mv

takto:

[http://img131.imageshack.us/img131/4039/vlcstreammn 1.png]

edit// ako sa pisalo vyssie, *.asx je len playlist, tento subor je potrebne zeditovat Notepad-om, a zistite, ze v nom je toto:

<ASX VERSION="3.0">
<ENTRY>
<STARTTIME VALUE="00:38:32"/>
<DURATION VALUE="00:25:50"/>
<REF HREF="mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-231107.rm.wmv"/>
</ENTRY>
</ASX>

a pre vas je dolezity riadok: <REF HREF... kde najdete adresu mms://atd a tu treba vkladat do VLC

mate medzeru medzi rm a .vmv. spravne je adresa takto:

mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-2311 07.rm.wmv

edit // a ano, mne to ide, uz som skusil 2x

edit2 // a teraz sa pozeram, ze aj vo vasom povodnom prispevku tam bola ta medzera v adrese! odstrante ju a bude to oK

mezeru jsem oddeletnul, ta se udela jen po ctrl+c +v
kouknul jsem do message okna a tam je:

main error: Connection to stream3.visual.cz port 1755 failed: Connection timed out
access_mms error: failed to open a connection (tcp)
main error: Connection to stream3.visual.cz port 1755 failed: Connection timed out
access_mms error: failed to open a connection (tcp)
access_mms error: cannot connect to server
access_mms error: cannot read data
access_mms error: error: HTTP/1.0 400 Bad Request
access_mms error: cannot start stream
main error: no suitable access module for `mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-231107.rm .wmv'

Nemůže to dělat třeba firewall? I když jak říkám v IE a WMP se to přehrává normálně..

main error: Connection to stream3.visual.cz port 1755 failed: Connection timed out

Jo,něco ti blokuje VLC

access_mms error: error: HTTP/1.0 400 Bad Request

Ne,VLC se ven dostane,ale pravděpodobně formuluje špatně svůj dotaz.
----
To je teda dilema,Nemáš firewall s ,jak bych to řekl,blokovačem nějakých slov?
EDIT/třeba u Keria pověstná funkce blokovat www(což plní dokonale,páč nejede nic.:)))

takže, dostal jsem se před kerio, to to blokuje, ještě nevím jak, ale vlc už hraje!:-)
:-[ Ale bohužel něco jiného!
To co chci tahat je např. tady http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10123419768-bo jova-umeni-aneb-jednota-osobnosti/207562230700008-1 6.11.2007-17:30-o-souladu-a-prohre.html

a když tomu videooknu kouknu na vlastnosti, tak je tam adresa http://ct1streaming.visual.cz/new/asx/high/JednotaO sobnosti-161107.asx

ale když jí nacpu do vlc, tak koukam na nějakou přírodu, ale ne na bojové umění!!!

Co dělám teď špatně - jestli teda máte ještě někdo trpělivost....

Ten playlist když otevřeš ve VLC-všimni si jak je to dlouhý 2 a čtvrt hodiny-voni tam prostě nafláknou 2 hoďky pořadů a v play listu napíšou zační přehrávat od xxtý minuty.
-----

<STARTTIME VALUE="00:36:10"/>
<DURATION VALUE="00:26:06"/>
<REF HREF="mms://stream3.visual.cz/ct/high/Babylon-161107.rm.wmv"/>

svoje video hledej na STARTTIME VALUE="00:36:10 36tý minutě.

smekám, jsi pozorný a pálí ti to!
To už asi teda nejde zadat VLCčku, aby začlo ukládat až po 36minutě a po 26 minutách přestalo?
Nebo jak co nejvíc zjednodušit, chtěl bych si potahat ty boj. sporty všechny a všechny jsou takhle zmrveně.
Dík.

Koukal jsem a vypadá to že ne.
----
Zhruba bych Udělal toto (teď vyzkoušeno)-otevřel bych stream na nahrávání (encapsulation method na ASF/zbytek viz výše návod)spustil,jezdcem přejel do cca 35 minuty nechal hrát(nahrávat),po skončení pořadu stop a vypnout.
------
Stáhnul si Avidemux-spustil,otevřel naše video.Vystříhnul video co je navíc.Na začátku kliknout na ikonku A,pak jezdcem jet až k pořadu co chceš a klik na ikonku B-mezitím je označeno a klávesou delete vymažeš/uložíš.

Už stahuji z archívu Novy Net Transportem přes VLC. Ze stránek ČT mi to pořád nejde, už jsem z toho celej blbej jak zkouším různé postupy, Zkuste stáhnout některý díl pořadu Bolkoviny a pak sem napište (i pro ostatní) postup krok po kroku. Moc prosím, prosím a děkuji.

Už jsme to řešili výš-ČT-sviňáci do playlistu dají odkaz na takový dlouhý pásmo(třeba 2 hodiny) a v playlistu je napsáno,od kdy to má přehrávat(třeba bolkoviny od 20 minuty a hraj 30 minut)-bohužel to zkousne jen WMP-který to zase neumí nahrát.Přišli jsme na to to nahrát přes VLC (jezdcem si při nahrávání klidně poposkočit na kýženou dobu)a potom v Avidemux to ostříhat aby byli jen bolkoviny.Pokud někdo hodí návod který program zvládne ten idiotní playlist(s těma časama),tak to bude lepší-do té doby bych se přiklonil k výše uvedenému postupu-svým způsobem je to fakt primitivně jednoduchý.

mám podobný problém,potřeboval bych si stahnou část pořadu z čt1 - uvolněte se prosím tak asi 2 minutky a pak to uložit jako hudební soubor nebo videoklip nebo něco takového abych si to ,,hodil,, na disk CD a mohl to poté kdykoli přehrát třeba v CD přehrávači nebo na dvd přegrávači, jde to vůbec ? děkuji

tak to teda nechápu jak zto udělat ! mám ztažený pořad v PC ale má to jen nějakých 183 bajtů, když na to kliknu tak se to spustí, ale když jsem si to chtěl převezt do AVI tak mě to píše ,, error opening,, !!, takže pochybuji že když si to ,,hodím,, na na disk CD tak to určitě nepůjde v dvd přehrávači,že jo?!

víš co, chtěl jsem si stáhnout totiž posledních asi 5 minut pořadu ,,uvolněte se prosím 11.1.2008,,
to bylo to jak tam zpívali,
tady tento příspěvek ke stahování jsem si také několikrát pročítal, ale ... (prostě nevím která ,,bije,,)
možná mi chybí nějaký prográmek
nainstal. jsem si ,,virtual dub,,
v PC mám staženy asi jen nejaký odkaz (ale když na to kliknu tak se mi otevře okno WMP a tam to hraje!!)
tak jak mám tento malikatý souborek převezt do např. AVi nebo něco takového co bude hrát v ,,čemkoliv,,?

[http://img412.imageshack.us/img412/286/uvolneteseyo 3.jpg]

Já sice video z Novy i ČT stáhnu úplně bez problému, ale zase nepřehraju zvuk :.(
Jako by chyběl nějaký kodek?
To jako WinXP nemá v sobě kodeky na ty svoje odporné wmv formáty, nabo jak tomu mám rozumět?

DRM je IMHO nezmysel. Preco to tie SW neotvoria? Zalezi, ake kodeky pouzivate a ci ich dane programy podporuju. Ale nepisete, co vam to presne hlasi. Pritom z tych hlasok by sa lecos dalo vyvodit. :-p

Ja by som to video upravoval v AviDemux, ak potrebujete len vystrihnut urcite casti alebo nieco podobneho. Alebo takisto to skusit ulozit v AviDemux s nejakymi rozumnymi kodekami.
Napr.: video: MPEG-4 ASP (Xvid4) a audio: MP3 LAME (so 128 kbps bitrate, viac tieto video streamy aj tak nemaju, vacsinou skor menej /64kbps/) a format: avi. Potom skusit otvarat v Movie Maker ci Ulead-e. Ak je to nutne.

ps: Teraz som skusil mnou spominane kodeky nacitat v MovieMaker-u, import prebehol 100% OK. Chyba bude tu.

V ziadnom pripade som nikoho blbom nazvat nechcel. :-p

tohle by musel někdo ukázat krok za krokem.

Ja som si vase slova vzal k srdcu, nakoniec, lepsie raz vidiet ako stokrat pocut, preto som spravil podrobny steb-by-step video tutorial, kde som vysvetlil uplne kazdy pohyb mysi. Verim, ze toto vam a pevne verim, ze aj inym pomoze viac ako pisane texty. :-) Dal som si s tym namahu 2 hodiny, tak snad sa sem este vratite, pozriete si. :))

Ako ulozit online vysielanie (step-by step video tutorial).

Ak by bol zaujem, rad spravim dalsi video tutorial ako toto video ostrihat a ulozit s patricnymi audio+video kodekami v AviDemux. Staci sa ozvat. ;-)

Pekny den.

klídek,jsem v tomto směru vztahovačná,protože si připadám,v tom co tu lítá jako naprostý blbec,dement a hlavně človíček s hlavou nafouklou info jako balón .proto už jsem jednou zvala leního brtníka na buchty,pozvání se rozšiřuje i na tebe:-D

bud´rád,že se do tohoto nepouštím,nebo bys z mých dotazů viz Smolař už chystal špagát na větev(pro mě i pro tebe),je vidět,že máš mladší hlavu(já sát) a ledaco jsi schopný rychle pochopit,což mi starší a samouci ne,berte nás s rezervou a mějte svatou trpělivost:-?

bud´rád,že se do tohoto nepouštím

Ale to je skoda! Ved predsa som to video robil preto, aby pomohlo.

Otazky mi nevadia, ak su konstruktivne a nieco riesia.

je vidět,že máš mladší hlavu

Je to tak, v profile je moj vek. Len globalne, jednotlive casti nie su zvlast "ovekovane", ale vsetky su rovnako stare, tak to ani nevadi. :-D

Mně příjde nejjednodušeji stahovat pomocí FlashGet. Na stránce s přehrávaným pořadem klik pravou myší, Vlastnosti a stáhnout zdroj (pár set bajtů). Prohlídnout v Notepadu nebo F3 v Total Commanderu a vypreparovat přesný odkaz na video. Znovu zadat do FlashGetu a stahovat.

U Markízy je jeden rozdíl v tom, že je potřeba v onom posledním kroku přepsat "http" na "mms".

Pokud to zvládne i stream z ČT,kdy je ta sviňárnička v podobě pásma a playlist určí odkdy dokdy se má přehrávat(což musí flashget pochopit-a nesmí to být stream, ale playlist(tam je to info)),tak proč ne. L-Core mohl by jsi to vyzkoušet?Třeba se najde jednoduchý způsob.
---
Myslel jsem, že to je jednoduchý postup, ale vypadá to že ne.:-| Přitom je to tak hezký to serveru vyfouknout před vočičkama.

- vyberu pořad: http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1097334880-jih omoravsky-vecernik/308281381860303-03.03.2008-18:0 0 .html
- pravou myší vlastnosti, umístění: http://ct1streaming.visual.cz/new/asx/high/JMVecern ik-030308.asx
- tohle stáhnu Flashgetem
- ze staženého *asx vypreparuju: http://wm.dist.nacevi.cz/ct/high/JMVecernik-040308. rm.wmv
- opět vložím do FlahGetu, změním na mms://wm.dist.nacevi.cz/ct/high/JMVecernik-040308.rm.w mv
- a už se stahuje...

(zda je pořad přesně ohraničen, teď netuším. Má to 300MB, tak jsem to vypnul - jedu pryč...)