Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto poděkování poradně

SubChild.asp
je poděkování poradně, pastuji, než to smažou:
"Pokud tady brečí internetový onan Mirek, tak se jim daří plnit své krédo.
Pokud mažou dementní a urážlivé příspěvky, tak to jsou lidi činu, kteří PLNÍ SVÉ SLIBY o pořádnější poradně a díky jim za to."

[mod]Sorry ale uz sa to tu fakt neda citat. Mirek dostal varovanie myslim ze k tejto teme uz stacilo. Zamykam. (MM..)[/mod]

loading...

Mirek je korunovaný vůl, ale zase bych ho nevyhazoval. Ti co ho znají si o něm obrázek udělali, a ti co ho neznají, si ten obrázek o něm udělají velmi rychle.

Já bych do toho threadu na živě jednoduše odlinkoval pár Mirkových "úletů" (jedno jakých, protože opravdu tu (i tam) poradil dobře a k věci snad jen 5x, vše ostatní jsou blitky nejhrubšího kalibru). Alespoň bude jasno o koho jde a jak moc má jeho slovo váhu a meslím, že to je dostatečný, vtipný, inteligentní a nedestruktivní "protiúder".

Banovat apod. IMHO nemá ten správný výchovný význam. Ban by měl zůstat až jako poslední záchytný bod, kdy dotyčný už jen škodí stylem "rozmetač chlévské mrvy". Alespoň tak to cítím já.

Mirku, a ty si nemysli, že když se tě zastávám, tak s tebou souhlasím nebo soucítím, podle mě jsi úplný a jasný uslintaný debil.

** ******** ******* ******, ** ** * **** ***** ****** ** ****** ***** ********? *** ** ***** ** ******!!!

To co jsem napsal výše jsem potom raději vyhvězdičkoval, protože se z toho nedalo publikovat vlastně nic. Ten vztyčený ukazováček si použij jako vlastní rektální sondu a jdi hned za ním.

ja som proti akemukolvek banovaniu aj ked sa uz k nemu raz pristupilo a vyzera to ze to bolo nakoniec spravne rozhodnutie.
mirek je podla mna tiez blbecek ale na ban to imho nie je. mirku ale kopec ludi co maju do toho co kecat su proti tebe a je len otazka casu kedy na svoju stranu stiahnu tych co vahaju a potom ti uz asi nic nepomoze.

Já tedy taky školy nemám, ale jak je nám na místě těch, kteří (ne)musí ty jeho bláboly číst? A pokud je mirkovi opravdu 22, měl by už být dostatečně zralý na to, aby rozlišil co je sranda, co sranda není, co je snesitelné a co už se vymyká. Představ si, že lidé v jeho věku už mohou být voleni :-O
Jediné co k němu necítím je lítost

No možná že pánům kolegům spíše došla jen trpělivost. To že tu zmiňovaný Mirek prudí, to mi tak nevadí - konec konců jeho příspěvky lze ignorovat i když připouštím že občas má světlou chvilku a někdy i pobaví, ale to že na živě pomlouvá a vyzývá k ignorování této poradny, mě teda taky fakt nadzvihlo. Nemusí se mu líbit - ale proč potom tady pořád je? Pokud by se bralo v potaz jen mnoství příspěvků, klidně by se to mohlo jmenovat "Mirkova poradna", a to, že se zde místo problémů řeší jeho bláboly a útoky, je jeho asi jediná zásluha. Já bych se ho nezastával dokud se zde nezačne chovat tak jak má a jako se chovají ostatní..

Bohužel neustále dokazuješ kvality svého intelektu. Vynecháním jídla a nahrazením jedním oplatkem si uženeš tak nanejvýš žaludeční vředy. Spíš rohlíky nahraď něčím dietnějším, ale hlavně SE ZAČNI HEJBAT, takže se psem nechoď na procházky, ale spíš se s ním proběhni. Smrdíš u počítače a netu celý dny a pak se divíš, že ti roste pneumatika.

Žaludeční vředy? Tak já včil stejně nemám chuť na jídlo, tak přece to do sebe nebudu cpát!! Aspoň zhubnu těch 6 kg týdně. Musím toho využít.

Co máte pořád s tím, že furt sedím u PC? Nestačí že jsem celé odpoledne venku a věnuju se kolektivním záležitostem?

Podle mě stačí jíst poloviční porce toho, nač má člověk chuť a třeba po 17té hodině nejíst vůbec a také se hubne.
Je takové přísloví: "Velké oči, malá pusa". Ti, co nabírají na váze se často řídí "Velké oči, velká pusa", ale stačí to obráceně: "Malé oči, malá pusa."

mě je blbě. asi sem po tom guláši v sedum udělal moc velkou pauzu -po desáty sem sežral jakýsi piškotový dort, potom sem našel domácí salám s rohlíkem, teď sem na to hodil víno na lepší trávení protože mě pálí žáha.Asi skočím pro sichr na žaludeční kapky na Bé mám v ledničce litrový balení.

Navrhuju tohoto duševně nevyrovnaného člověka, který si svoje kopmlexy léčí na jiných, ignorovat. Naprostá ignorace jeho dotazů a odpovědí bude pro něj větší trest, něž jakýkoliv BAN.

S tímto přístupem si v životě ženskou nenajde a bude čím dál otravnější. Mohli bysme se mu složit alespoň na nafukovací Anču, nebo z něj vyroste kolaborant, kterej práská sousedy na StB (naštěstí už žádný StB není, ale kdo ví, jaká nás čeká budoucnost).

Copak ženské jsou všechno? Bez ženské nelze na světě existovat? A stejně je lepší si to udělat sám, to mi nikdo nevymluví, má to mnoho výhod
a, nedá se přitom zranit - o tom že je třeba možné si nabít nos jsem se i já už sám přesvědčil, naštěstí to nebylo nic vážného
b, Vlastní tempo
c, nemusí se člověk nikoho ptát, jestli zrovna má nebo nemá náladu
d, není to únavné tak jako sex. Ono dělat ty pohyby fakt není nic jednoduchého a unaví se člověk u toho hnedka.

Tak já nevím no, ale kdosi tu napsal, že místo baby mám mít aspoň nafukovací pannu nebo něco v tom smyslu, tuším jsi to psal zrovna ty. Jako kdyby ta nafukovací panna mohla tu babu nahradit...
Co já vím o co by mělo jít, já jsem holku ještě neměl (ano je mi 22) a nestydím se za to, myslím, že mám na to ještě času dost.

Já se za to že jsem ještě na střední nestydím.
Popravdě co jiného bych měl dělat?
a, být na pracáku? To je lepší místo toho být ve škole
b, být v práci? A kde jí seženu? Není pohodlnější místo toho chodit do školy? S tím, že mi mátina namaže rohlíky se salámem a o všechno se stará?

A právě z takovýho člověka budou mít budoucí zaměstnavatelé radost. Pokud tě vezmou. Lenocha na desátou mocninu.
Nic ti nebrání vypadnout za prací někam jinam, než v OV. Už jen když v 24 letech (po dostudování) předložíš někomu životopis s tím, že jsi dosud nic nedělal a byl dosud na STŘEDNÍ škole, tak každýho napadne, že je u tebe asi něco špatně. Vyroste z tebe tak max. socka, která bude jen nadávat na vládu, že nic nedělá a přitom sám se o nic nezaslouží. V životě ti nebude mamina věčně cpát rohlíky se salámem až pod nos. Budeš si na ně muset vydělat. (Krásné je vojenské přísloví: "Voják se stará, voják má.")
Pokud je ti opravdu 22 let, tak se nad sebou zamysli, ještě jsi pořádně nevkročil do života a už to s tebou jde z kopce.
Jediný, co opravdu umíš, je blbě pindat. Jsi duševně na úrovni 15ti letýho dítěte.
Howgh.

//edit//
Je tu ještě možnost C:
v 22 letech jsi mohl být na vysoké škole. Ne na střední.

Ano, mohl jsem být na vysoké, jeden pán Velkomocný je o půl roku mladší než já a už je ve 3. ročníku na vysoké v HK..
Jak někomu ve 24 letech předložím životopis tak nevím, ale to je pro mě ještě móóóc daleko a tak to zatím neřeším.
Co ze mě vyroste to nevím.
Že jsem duševně na úrovní 15? Fajn, dík. Zase se není za co stydět :-)

Já si myslim že ho z těch kravin vyléčí práce- páč žádnou pořádnou s jeho přístupem nesežene a po práci už ho nebude bavit prudit na netu normální lidi.
BTW stále nevěřim tomu že je mu 22,kolik by pak muselo být nám s Azorem když myslíme opravdu úplně jinak, mno i když jak Azor poznamenal tak nějaké shody taky jsou :-D