Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno nefunguje touchpad

Čaute, mám problém přestal mi fungovat touchpad... koukala jsem na odpovědi, který se týkají právě touchpadu, ale nevím jestli to bude fungovat pro mýho noťáka. Mám acer aspire 3000 můžete mi někdo poradit. dikas

Vytiahnut externu mys, odinstalovat ovladac externej mysi ak nejaky bol instalovany, restart, skontrolovat ovladacie panely - mys, su tam nastavenia touchpadu? (ak nie su tak reinstalovat ovladac touchpadu, je na www strankach vyrobcu notebooku). Nie je touchpad v tych nastaveniach deaktivovany? Skontrolovat spravcu zariadeni, nie je touchpad so zltym vykricnikom?

P.S. mas vpravo dole na ploche v spodnej liste ikonku touchpadu? Ak ano tak kliknut pravym a skontrolovat ci tam nie je deaktivovany.

Dobrý den,

stal se mi podobný problém jako "kolegyni" před 2 roky. Nefunguje touchpad. Zavinila jsem to sama, když jsem nechtíc odhákla Device settings-Setings-Enable tapping. Teď se ale na lištu s myší nedostanu, protože nefunguje. Poraďte, prosím, jak to provést bez myši.

Moc děkuji
Kamila

kamila.hegerova@seznam.cz

V pravém dolním rohu u hodin je ikona Touchpadu. Tam jsem to "odtrhla", ale jak se tam teď dostanu, když myš nereaguje. Tabulátorem to nejde. Do nastavení se tabulátorem dostanu, ale jen do jedné aktivní záložky. Tam na zatržení nic není.

Zaujal mne stisk tlačítka fn+f7, ale obrazovka úplně zhasla.

Děkuju moc :-) hodně jste mi pomohl. Mám pučenej notebook, od svého bratra. Tento notebook je jeho život,má na něm všechno a asi by se semnou přestal bavit,jako dřív...ale to už je jinej příběh... Strašně mi tahle odpověd pomohla :3

Dobrý den,
potřebovala bych také poradit, prosím Vás. Mám také problém s touchpadem. Ale normálně s ním mužu pohybovat do všech stran a tak, ale klikat mi jde jen tím tlačítkem pod touchpadem, ale poklepáním na samotný touchpad se nic neděje, ale dřív to normálně šlo. A dokonce to jde dokud se nepřihlásím do svého profilu.

V pravém dolním rohu u hodin žádnou ikonu touchpadu ani myši nemám, fn+F7 jsem zkoušela, ale to se to jen vypnulo a zas zapnulo a funguje to pořád stejně. A s žádným nastavováním sem si nikde nehrála, tak ani nevím, jaká je příčina. Poradíte mi, prosím, co se dá dělat?

Děkuju

Romana

Ahoj, nemáte někdo radu i pro mě? Je zkouškový a potřebuju svuj ntb, ze kterého se učím (náhradní doma nemám) a nemužu si dovolit dát ho na kdo ví jak dlouho do servisu nebo opravny. Píšu seminárku a chci kliknout na net, ale nejde to. Jako po touchpadu se pohybuju a kurzor se normální rychlostí hýbe taky. Klikání ale nejde. Ale ovladačem to asi nebude, protože má světlé chvilku, kdy se mi kliknout podaří a potom třeba zas na kdo ví jak dlouho útlum :x zrovna teď... Mám Acer Aspire V - nevim přesně model, má multitouch display. Děkuju komukoli za snahu

mno zrovna dneska jsem to resil na netbooku manzelky...bylo to sice ovladacem, ale zakopany pes spocival v tom, ze kdyz potahnes novy ovladac a snazis se ho naistalit, zvoli si uloziste sam a odtamtud nepracuje...ja jsem mu pekne rucne nastavil cestu na C:\Windows\system32\DRIVERS\ a rozjelo se to jak po masle :)

Rady tu uz su. Je pekne ze za nich dakujes, najprv si ich skus precitat :)
U Win10 sa ovladac casto nainstali sam v nastavenia - update, si to tam skontroluj a potom az sa tam vsetko nainstali tak restartuj notebook. Alebo si najdi driver pre svoj notebook na stranke vyrobcu, ak to ziaden nenaslo. Plus v nastaveniach mas aj sekciu pre vstupne zariadenia a tam si skontroluj ze je povolene dotykove zariadenie.