Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno nefunguje touchpad

Čaute, mám problém přestal mi fungovat touchpad... koukala jsem na odpovědi, který se týkají právě touchpadu, ale nevím jestli to bude fungovat pro mýho noťáka. Mám acer aspire 3000 můžete mi někdo poradit. dikas

Dobrý den,

stal se mi podobný problém jako "kolegyni" před 2 roky. Nefunguje touchpad. Zavinila jsem to sama, když jsem nechtíc odhákla Device settings-Setings-Enable tapping. Teď se ale na lištu s myší nedostanu, protože nefunguje. Poraďte, prosím, jak to provést bez myši.

Moc děkuji
Kamila

kamila.hegerova@seznam.cz

V pravém dolním rohu u hodin je ikona Touchpadu. Tam jsem to "odtrhla", ale jak se tam teď dostanu, když myš nereaguje. Tabulátorem to nejde. Do nastavení se tabulátorem dostanu, ale jen do jedné aktivní záložky. Tam na zatržení nic není.

Zaujal mne stisk tlačítka fn+f7, ale obrazovka úplně zhasla.

Rady tu uz su. Je pekne ze za nich dakujes, najprv si ich skus precitat :)
U Win10 sa ovladac casto nainstali sam v nastavenia - update, si to tam skontroluj a potom az sa tam vsetko nainstali tak restartuj notebook. Alebo si najdi driver pre svoj notebook na stranke vyrobcu, ak to ziaden nenaslo. Plus v nastaveniach mas aj sekciu pre vstupne zariadenia a tam si skontroluj ze je povolene dotykove zariadenie.