Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej svého PC

chci prodat svůj PC, ale nevím kde přesně najdu veškeré info o tom co PC vlastně má?
pravda je starý už 7 let, takže veškeré papíry už nemám
a co je nutné uvést za informace o PC do inzerátu k prodeji
dá se to vůbec někde v PC najít?
můžete mě poradit co mám napsat?
děkuji

Sežeň program Everest Home, z toho si pak opiš věci jako CPU, typ desky, osazenou RAM, grafiku, disky a tak... Ale sedm let starý komp za moc neprodáš...
Ten výpis by mohl vypadat cca takto:
CPU Pentium III 866MHz, 512MB RAM, deska Intel, disk 40GB, grafika nVidia GeForce 2MX 200 32MB RAM, nový zdroj 350W, skříň tower, cena 1000,- Kč...
Ostatní kdyžtak doplní;-)
edit: jsem druhý....:.(

Předpokládám, že je tam 1x256MB modul, ze kterého si IGP ukousne 64MB, což dává těch 192 pro počítač. Všechny základní desky typu MicroATX a ATX mají minimálně dva sloty pro RAMky, některé mají tři nebo čtyři. Takže by se tam dal dát minimálně ještě jeden modul, minimálně 512MB, a bylo by to úplně o něčem jiným.

EDIT:// podle manuálu má tvoje deska 4 sloty pro ramku, podporuje až 4GB ramky DDR400, takže bych se vůbec nerozpakoval přikoupit gigovej modul a strčit ho tam.

Oj! Tak uz jsme doma, proc je to tak zdechle - in fact neexistujici RAM (sorry, ale na 192 mega to nemuze s XP jet jinak, nez blbe), navic nejspis plny disk. Jinak to zas takova plecka neni. Pridal bych pameti (tak na gigo), strcil tam vetsi disk, a masinka bude dale slouzit.

No, ono není plečka jako plečka, mife, tohle prkno jsem měl tu "čest" kdysi vlastnit a koukal jsem se ho zbavit jak to nejrychleji šlo. Pod WinXP OK, ale pokud jsem tam chtěl dostat Linux, musel jsem zaprvní vypnout USB2.0 a zadruhý vyblokovat v BIOSU přidělení všech IRQ, jedině pak se tam ten Linux rozjel. Zajímavý bylo, že v konečný fázi si Linux IRQčka obsadil sám a všechno šlapalo jak mělo. Jenom to EHCI se furt šprajcovalo.