Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prodej svého PC

chci prodat svůj PC, ale nevím kde přesně najdu veškeré info o tom co PC vlastně má?
pravda je starý už 7 let, takže veškeré papíry už nemám
a co je nutné uvést za informace o PC do inzerátu k prodeji
dá se to vůbec někde v PC najít?
můžete mě poradit co mám napsat?
děkuji

Sežeň program Everest Home, z toho si pak opiš věci jako CPU, typ desky, osazenou RAM, grafiku, disky a tak... Ale sedm let starý komp za moc neprodáš...
Ten výpis by mohl vypadat cca takto:
CPU Pentium III 866MHz, 512MB RAM, deska Intel, disk 40GB, grafika nVidia GeForce 2MX 200 32MB RAM, nový zdroj 350W, skříň tower, cena 1000,- Kč...
Ostatní kdyžtak doplní;-)
edit: jsem druhý....:.(

Tož není to zas taková plečka jaxem si představoval. Chtělo by to zvednout RAMku a za nějakou pětku by se to dalo střelit. BTW jak píšeš v jiném dredu, že je to pomalý, tak se 192MB ramky se ani nedivím.

Předpokládám, že je tam 1x256MB modul, ze kterého si IGP ukousne 64MB, což dává těch 192 pro počítač. Všechny základní desky typu MicroATX a ATX mají minimálně dva sloty pro RAMky, některé mají tři nebo čtyři. Takže by se tam dal dát minimálně ještě jeden modul, minimálně 512MB, a bylo by to úplně o něčem jiným.

EDIT:// podle manuálu má tvoje deska 4 sloty pro ramku, podporuje až 4GB ramky DDR400, takže bych se vůbec nerozpakoval přikoupit gigovej modul a strčit ho tam.

Oj! Tak uz jsme doma, proc je to tak zdechle - in fact neexistujici RAM (sorry, ale na 192 mega to nemuze s XP jet jinak, nez blbe), navic nejspis plny disk. Jinak to zas takova plecka neni. Pridal bych pameti (tak na gigo), strcil tam vetsi disk, a masinka bude dale slouzit.

No, ono není plečka jako plečka, mife, tohle prkno jsem měl tu "čest" kdysi vlastnit a koukal jsem se ho zbavit jak to nejrychleji šlo. Pod WinXP OK, ale pokud jsem tam chtěl dostat Linux, musel jsem zaprvní vypnout USB2.0 a zadruhý vyblokovat v BIOSU přidělení všech IRQ, jedině pak se tam ten Linux rozjel. Zajímavý bylo, že v konečný fázi si Linux IRQčka obsadil sám a všechno šlapalo jak mělo. Jenom to EHCI se furt šprajcovalo.