Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kopírování na externí disk

Dobrý den,
koupil jsem externí disk od FS 640GB, mám OS WIn XP.
Na PC disk C a D při připojení externího disku má tento disk označení F.Žačal jsem tedy přetahovat soubory a zálohy abych uvolnil místo na C a D. Vše šlo až na videa, která jsou větší jak 7GB. To hlasí že je nedostatek místa na disku a že mám něco odmazat, přitom na C mám volno asi 13GB a D už je uplně prázdné(31GB).
Děkuji

Soubory větší jak 4giga potřebují souborový systém NTFS.

Převod oddílu FAT na oddíl NTFS provedeš podle následujících kroků:

1. Klepni na tlačítko Start, na příkaz Spustit, zadej příkaz cmd a potom klepni na tlačítko OK.
2. Do příkazového řádku zadej příkaz CONVERT Písmeno_jednotky: /FS:NTFS.
3. Program Convert.exe se pokusí převést daný oddíl na oddíl NTFS.