Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zaklínač padá

Dobrý den potřeboval bych poradit. Když nainstaluju zaklínače tak pri spuštění zčerná obazovka a spadne to tak bych potřeboval poradit čim to je. Předem děkuji za vaše odpovědi. Martin.
Lock, již máme Herní poradnu. (karel)

Aha, to by mohl být kámen úrazu. Nové karty ATI jsou dělány na sběrnici PCIe a do AGP používají převodní můstek a popravě řečeno - moc se to ATI nepovedlo, dělá to občas problémy. NVidie na tom byly líp (můj případ, GF7600GS do AGP, Zaklínač mi jel v pohodě).
V tom případě zkus poslední ovladače od VÝROBCE GRAFICKÉ KARTY, pokud by to nepomohlo, tak až pak zkus ovladače přímo od ATI, prej už taky fungují i na AGP karty, původně na ně úplně prděli.

Mě hra padá v 3 kapitole,když jdu do Vivaldiho banky a přepadly ji Veverky,po promluvení s Yevinem,kdy mám zabít kikimory,které mu blokují ústupovou cestu mi při načítání hodí hlášku-Nelze načíst modul-rozdílné verze.Jedná se o rozšířenou verzi zaklínače s patchem 1.4 a grafárnu mám ATI Radeon 3850 AGP-ovladač je s května 2010.