Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zaklínač padá

Dobrý den potřeboval bych poradit. Když nainstaluju zaklínače tak pri spuštění zčerná obazovka a spadne to tak bych potřeboval poradit čim to je. Předem děkuji za vaše odpovědi. Martin.
Lock, již máme Herní poradnu. (karel)

Mě hra padá v 3 kapitole,když jdu do Vivaldiho banky a přepadly ji Veverky,po promluvení s Yevinem,kdy mám zabít kikimory,které mu blokují ústupovou cestu mi při načítání hodí hlášku-Nelze načíst modul-rozdílné verze.Jedná se o rozšířenou verzi zaklínače s patchem 1.4 a grafárnu mám ATI Radeon 3850 AGP-ovladač je s května 2010.