Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Celý internet bez porna :-)

Jedné zákaznici poradil kamarád ať si koupí větší disk protože už nemá místo. S naším obchodníkem se domluvila na disku WD 500G IDE. Pak sem to dostal do ruky já.

Protože systém z jejího 40G disku už nestartoval nainstaloval jsem jej na 500g disk a chtěl zkopírovat její data na nový disk. A co nenajdu...měla tam celý internet bez porna;-)

[301gi69.png]
[21b0mcl.png]
[2056nn6.png]
koláček využití disky - to zelený jsou temporary internet files:-D

loading...

Vzhledem k poctu souboru me napada otazka, jak dlouho delal totalcomander ten sumar toho adresare?

:-) jen se pořádně podívej, nějaké porno tam určitě bude. To neni normální nemít porno v PC. Já mam třeba limit prohlížeče cca 100MB a zaručuju, že tam nějakejch 80MB porna bude :D.

Každopádně dobrej ulovek ;-)