Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký zdroj?

Dobrý den,
už jsem se ujistil, že se opravdu jedná o špatný zdroj. http://www.zive.cz/Titulni-strana/Stava-pro-vase-p ocitace-dvanact-zdroju-v-testu/Asus-A-45GA-Eurocas e-ATX-450-JSP/sc-21-a-137010-ch-55337/default.aspx (jedná se o druhý testovaný Eurocase ATX-450 JSP)
a toto http://www.bezvaceny.cz/products.php?action=showPr oduct&id_categoryNode=909787 až na zakladni desku a grafickou kartu PC.

A chtěl bych se tedy zeptat, jestli byste mi nechtěli jako laikovi poradit, jaký koupit nový zdroj?
Předem mockrát dekuji

[mod]Oprava linku (Zarniwúp)[/mod]

ruku na srdce - on celý ten odlinkovaný PC odpovídá kvalitou tomu zdroji ;-)

Osobně bych pořídil Fortrona 350W za cca 800Kč, víc je pro tento "superstroj" škoda investovat (Pokud tam nemáš strčenou diskrétní a žravější grafiku).

Tvůj počítač bude mít aktuální prodejní cenu kolem třech tisíc. Kupovat do něj zdroj za tisíc kč považuji za zbytečné - pokud tedy vše funguje. Recenze co jsi našel je stará dva roky a podobný zdroj se dává řekl bych do půlky skládaných sestav prodávaných v čr.

Pokud bys měl s počítačem nějaké další plány jako např. koupíš lepší, výkonnější nebo budeš vylepšovat měl by jsi rovnou koupit i silnější zdroj t.j. 400 nebo 450w. Neříkám že značková 350W by novej pc neutáhla...

Doporučil bych nechat si vyfoukat PC a zdroj stlačeným vzduchem a na noc počítač odpojovat ze sítě zásuvkou-prodlužkou s vypínačem.

Jinak zkušenosti:-) eurocase zdroje se kazí zhruba stejně jako ostatní levnější značky, ale málokdy vezmou sebou něco v počítači. Kdybys tam měl nějakou "blafací" značku -blafne a vezme sebou hdd nebo desku tak ti napíšu hned vyměnit.

No nové PC planuji az za delsi dobu, ted sem si koupil nový notas, tak je to zbytecny. A asi si ho nebudu priste skladat, takze nemá cenu kupovat lepší ne?...nebo nechápu, jak jste to myslel, já pouze potřebuju aby ten pc ještě pár let jel :D...a jinak doufám no, že ten zdroj sebou nic nevzal, uvidím až s novým zdrojem :(

Myslel jsem to tak, že po přečtení špatné recenze bych zdroj neměnil pokud k tomu není jiný důvod.

Ano pokud počítač plánujete využít tak jak /beze změn/ není potřeba kupovat silnější zdroj /pokud už ho budete kupovat/ než 350W. Myslel jsem to tak, že kdybyste si třeba k vánocům rozhodl počítač vylepšit že by ta 350W nemusela stačit.