Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC Hra FlatOut 2

Ahojj já sem ted do install Flat out 2 a když ho sputi vidi jenom černo a slyšim zvuky nový ovladače mam atd... nevíte čim to je?

Ahoj,
myslím, že problém bude opravdu v ovladačích. Mám stejnou grafárnu, ale jen 128 MB a k tomu pouze 512 MB RAM a jede v poho . Nezaměřuj se na poslední verzi ovladačů, zkus i jiné . To, co popisuješ není výkonem, ale opravdu ovladačema .