Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni avi souborů..

Stáhnul jsem si přes RealPlayer video z YouTube /jedná se o raritní film z druhé svet. války...rozkouskovaný na 11 částí/ AnyVideoConvertorem se mi podařilo tech 11 videi převest do avi formatu....ted ale nevim jak z teho udelat jeden avi film...jaký program doporučujete??? Díky

Defakto to zvládne jakýkoliv videoeditor. U drtivé většiny znich je potřeba dodržet stejnost* videí při spojování.

Asi nejrychlejší to bude ve VirtualDubMOD.
Pojmenovat videa asi takhle: 1.avi, 2.avi, 3.avi
Otevřít první video ve VDM. Zaškrtnout: automaticky načíst svázané části.
Jezdcem zkontrolovat, že tam jsou všechny videa.
Video/ přímá kopie streamu
a Uložit

* Stejná velikost obrázku, framerate apod.

já dycky dyž mám problém tak vyzkouším více způsobu a pak zvolím co je nejjednodušší. Takže například sem našel fakt jednoduchej freeware...FreeVideo joiner...všechno je rychlé, ty rozkouskovana videa jsou stejná /Xvid/ kodex mám a ppřesto je problém....ten probram to spojil ale když to dám přehrát ve winampu tak do ukáže už celkovou délku filmu, běží zvuk...ale celou dobu je na jobrazovce jen obrázek z prvního avi souboru a stojí na míste...konstantní obrázek????? Docal zajímavé pro blba jako sem já:-):-)

VirtualDub vypadá dobře...ale když otevřu prvni avi soubor tak to hlasí tohle:
AVi:Variable bitrate /VBR/audio detected. VBR audio in AVI is non-standard and You may encounter sync error up to 3350ms attempting to extractWAV files orprocessing audio in Direct stream copy mode. Full processing mode is recommended to decompress of recompress the audio /bitrate: 97.8 +- 9.2 kbps/ ....co s tím.....

no tak to jsem jak se lidove ríka v riti....nechápu, že ten film staženej z YouTube je od stejného autora, video ve stejném formátu ale když přidávám jednotlivé položky do VirtualDub tak to furt neco hlási o audio...jsou různé....tak to asi nepujde no:-(