Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojeni avi souborů..

Stáhnul jsem si přes RealPlayer video z YouTube /jedná se o raritní film z druhé svet. války...rozkouskovaný na 11 částí/ AnyVideoConvertorem se mi podařilo tech 11 videi převest do avi formatu....ted ale nevim jak z teho udelat jeden avi film...jaký program doporučujete??? Díky

Defakto to zvládne jakýkoliv videoeditor. U drtivé většiny znich je potřeba dodržet stejnost* videí při spojování.

Asi nejrychlejší to bude ve VirtualDubMOD.
Pojmenovat videa asi takhle: 1.avi, 2.avi, 3.avi
Otevřít první video ve VDM. Zaškrtnout: automaticky načíst svázané části.
Jezdcem zkontrolovat, že tam jsou všechny videa.
Video/ přímá kopie streamu
a Uložit

* Stejná velikost obrázku, framerate apod.

no tak to jsem jak se lidove ríka v riti....nechápu, že ten film staženej z YouTube je od stejného autora, video ve stejném formátu ale když přidávám jednotlivé položky do VirtualDub tak to furt neco hlási o audio...jsou různé....tak to asi nepujde no:-(