Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem převod FLV videa do AVI, apod.

prosím o pomoc,
mám pár souborů FLV (video z JůTUB) a potřeboval bych si je převést např do AVI nebo něco podobného co by mi pak hrálo v přehrávači DVD
nainstaloval jsem si tři jednoduché programky a ani jeden z nich nefunguje, buď mi to hlásí ERROR nebo se mi vytvoří soubor a ten pak stejně nejde supstit
děkuji za rady či pomoc

Total jednoduché, free a perfektně fungující softy má Polák Jacek Pazera:

www.pazera-software.com

Na stránce je seznam v levém sloupci.
Nezapomeň, že pro převod do AVI potřebuješ mít v kompu DivX nebo XviD kodek,
filtry nestačí. Pro začátek si napřed nainstaluj starší free DivX 4.12,
pokud žádné samostatné kodeky nemáš, pak se ti objeví v nabídce při konverzi:

DivX412Codec.exe

Nebo taky polský FLV to AVI převádí i do MPG.

Klidně můžeš použít nějaký online FLV to AVI Converter, zadej to do Google.

Obecné OT: Videa z YT jsou hnusná už v tom malém okýnku na PC. Nedovedu si představit tu nádheru při přehrávání na TV. Nechápu lidi, kteří jsou z YT videí nadšení, popřípadě je ještě skladují. Snad jedině pro nějaké dokumentární účely (reportáž z televizních novin, kdy je na ulici v záběru vidět strýc Emil, stojící frontu na slevněné pivo z Lidlu).