Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problem S Flashdickem

Dobry den,kamarad mi pujcil flasdisk 4gb od firmy APACER,vyndal jsem si data co potrebuji a smazuje,flashku vyndam a asi za hodni dam znovu,ale pisemi to porad vlozte dick G,zkousim podruhe a potreti a podrad,kdyz chci naformatovat tak to dela to same,proste ji to nechce nacist:(,dekuju za kazdou dobrou odpoved

Exhumace + mentální výblitky uživatele brizap, se kterým jsme se již rozloučili. LOCK (DWarf)

A každopádně, si připrav prachy, a možná i hubu - tu ti kamarád rozbije, až zjistí, že je bez dat, která možná dlouho sháněl.
A když to je úplně nejhorší poradna, tak sem nelez.
Když chci něco s něčím dělat, tak bych měl znát základy - a když je neznám, a přesto se do toho hrabu, tak potom jsem blbej - a za blbost, jak známo, se platí.

tak se nauc cist Re: Problem S Flashdickem
brizap [195.22.34.xxx], 19.05.2009 19:27
no v te sprave disku je videt ten usb disk ale u nej pismenko neni,ale v tento pocitac tam je pismenko G,a jinak to HP mi hlasi tu chby jak uz sem psal vyse,ja uz fakt nevim co s tim :(

↑ ← Odpovědět
Re: Problem S Flashdickem nový
brizap [195.22.34.xxx], 19.05.2009 19:28
jo aha ja sem furt cumel nekam jinam,ne tam neni videt v te sprave zarizeni je tam jenom muj disk C a D

správa disků vypadá takto: http://www.extrawindows.cz/files/obrazky/2009/03Ma r/02_Sprava_pocitace.png

pokud nemá sd karta přiřazené písmeno, není vytvořen/je zničen souborový systém - klasicky předčasným odpojením za chodu.
(teoreticky může jit i o konflikt písmen disků např. se sítí - ale to uvidíš podle svých podmínek)
zkus vytvořit a naformátovat oddíl, pokud to nepůjde je mrtvá.
tuším karty sandisk mají 5-letou nebo doživotní záruku, jestli máš ještě účet, ostatní můžeš vyhodit.