Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno virus?

Zdravim,
zhruba pred hodinou jsem narazil na dost razantni problem...

Hral jsem si hru a kvuli pridani utilitky do hry jsem ji vypnul.Pote jsem chtel dotycnou utilitu rozbalit,ale neslo to.Na par sekund se zobrazily hodiny(jako pri nacitani) a potom nic.Takhle to slo dokola u vsech veci(prohlizec,hry,veskere jine aplikace...).Prohlizet slozky jsem si mohl,textove soubory jsem take spustil ale jakmile slo o neco vetsiho tak jen nacitani a po par sekundach konec.Pred vyskytem tohoto problemu jsem si stahnul kaspersky antivirus(protoze mi vyprsel norton zkusebni verze).Myslim ze je to nejak spjate s tim antivirem,protoze ty problemy se objevily vzapeti...

Mate nejakou radu co s tim?Ted pisi z nouzoveho rezimu a kdyz pocitac restartuji je tam napsano ze nejspise doslo v razantni chybe v systemu a pak tam mam na vyber ty tri veci: spustit v nouzovem rezimu s necim apd...

diky

Klik pravou myší na Tento počítač/ spravovat/ prohlížeč událostí

Tam budeš mít několik kategorií. Hledej v kategorii Aplikace a Systém.

Proklikem se koukneš na podrobnosti chyby, chybu, kterou identifikuješ jako tu průserovou si zkopíruješ tlačitkem zkopírovat pod tlačítky se šipkami.

Tu sem vlož.

Příklad:

Typ události: Chyba
Zdroj události: Service Control Manager
Kategorie události: Není k dispozici
ID události: 7034
Služba Windows Installer byla neočekávaně ukončena. Tento stav nastal již 1krát.

Tohle stačí- co je navíc můžeš odmazat.

APLIKACE

Chyba 29.5.2009 18:55:31 SideBySide 78 Není (2x)

Selhalo generování kontextu aktivace pro: C:\Program Files (x86)\Nero\Nero 9\Nero Recode\Recode.exe.Manifest. Chyba v souboru manifestu nebo zásad na řádku . Verze součásti požadovaná aplikací je v konfliktu s jinou verzí součásti, která je již aktivní. Konfliktní součásti jsou: Součást 1: C:\Windows\WinSxS\manifests\x86_microsoft.windows. common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.6002.16497_no ne_5cc0004408832c27.manifest. Součást 2: C:\Windows\WinSxS\manifests\amd64_microsoft.window s.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.6002.16497_ none_1512c96cf4070321.manifest.

Chyba 29.5.2009 18:55:25 WMI 10 Není

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

neco vic bych tam jeste nasel

SYSTEM

Chyba 29.5.2009 18:55:26 Zprostředkovatel protokolu událostí Správce řízení služby 7026 Není

Zavedení následujícího ovladače pro spouštění počítače nebo systému se nezdařilo:
ccHP
IDSVia64
kl1
KLBG
KLIF
spldr
SRTSPX
SYMTDI
Wanarpv6

Chyba 29.5.2009 18:55:26 Zprostředkovatel protokolu událostí Správce řízení služby 7001 Není

Služba Prohledávání počítačů závisí na službě Server, která neuspěla při spuštění v důsledku následující chyby:
Nepodařilo se zahájit závislou službu nebo skupinu.

neco navic bych taky nasel...

btw,ty "brebendy" nemuzu zlikvidovat,protoze v nouzaku mi nejdou instalovat programy.V normalnim rezimu mi to zas nejde spustit:))

Jediný co je dle mně "hrozivý" je předpředposlední chyba - ta se opraví takto:
925348.htm

A hlavní předposlední chyba číslo event id 7026

Zavedení následujícího ovladače pro spouštění počítače nebo systému se nezdařilo:
ccHP
IDSVia64
kl1
KLBG
KLIF
spldr
SRTSPX
SYMTDI
Wanarpv6

Podle googla se mají Zastavit a zakázat všechny výše uvedené ovladače (http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc75639 0.aspx) a najet normálně a přeinstalovat
-------
Teď nevím jestli to vista má, ale u XP je při startu PC mačkat F8 vybrat poslední známá konfigurace. To bych zkusil.

Delete the files in the REPOSITORY folders (..\System32\wbem) (you will have
to turn off the winmanagement service to do that) 'net stop winmgmt'

--
Was this helpful? Then click the "Yes" Ratings button. Voting helps the web
interface.
http://www.microsoft.com/wn3/locales....htm#RateAP ost

Mark L. Ferguson

Moje anglictina neni na tkaove urovni abych si troufal to prelozit:) A v nouzovem rezimu prestava uz vsecka legrace...Nemohl by jsi mi strucne rict co tedy smazat?

To perform this procedure, you must have membership in Administrators, or you must have been delegated the appropriate authority.

To verify that the Service Control Manager (SCM) is successfully sending commands to services:

1. Open the Services snap-in by clicking the Start button, Control Panel, and Administrative Tools, then double-clicking Services.

Note: For Windows Vista, use the Classic View display option in Control Panel to see the Administration Tools.
2. Right-click on a stopped service that is not a system service and select Start. If the SCM was successful in starting the service, the Status field for that service will display Started.

To verify that the Service Control Manager is logging service events correctly:

1. Open Event Viewer by clicking the Start button, Control Panel, and Administration Tools, then double-clicking Event Viewer.

Note: For Windows Vista, use the Classic View display option in Control Panel to see the Administration Tools.
2. Click Event Viewer (Local), then Windows Logs and System.
3. In the details pane, click on the Source column to view the events sorted by the entity that logged that event. For events logged by the SCM, the source is the Service Control Manager Eventlog Provider.
4. Review the events and confirm that event ID 7036 was logged for the action taken by the SCM in step 1 of the To verify that the Service Control Manager is successsfully sending commands to services procedure above.

U tohodle to same,na hrubo bych si to prelozit dokazal ale pak tam jsou takove specialni nazvy ktere uz neprelozim...

Tak diky tomu ochotnymu ktery mi to prelouska:)

hmm - i když ti to přeložím, tak je možný, že uděláš chybu.

Teď nevím jestli to vista má, ale u XP je při startu PC mačkat F8 vybrat poslední známá konfigurace. To bych zkusil.

Takže se spíš vydej touto cestou:
http://windowshelp.microsoft.com/Windows/cs-CZ/hel p/cdb4c0dd-5698-4197-b906-d6a6d413621d1029.mspx#EK B

V češtině a polopaticky: poslední známá konfigurace a obnovení systému.

TAKZE,
nevim co jsem udelal spatne ale...

Dostal jsem se znovu na cernou obrazovku kde bylo bilym pismem naspano nekolik mzonosti co delat.Mimo jine i moznost:spustit system v posledni zname konfiguraci(nejak tak to bylo,V ZAVORCE ZATIM JE NAPSANO POKROCILE).To jsem odentroval,nacetlo se a uvitalo me klasicke uzivatelske rozhrani.Prihlasil se klasicky na svuj ucet,ale cekalo me to same.Tedy pokud jsem chtel neco spustit nic se nestalo,pocitac nesel vypnout(jen tlacitkem,pres windows nesel) a polovina veci co jsem delal nesla(krom otvirani slozek,prohlizeni,spusteni textaku apd,)

Neudelal jsem neco spatne?

je tam napsano ze nejspise doslo v razantni chybe v systemu

A co je tam napsáno doopravdy?

Hral jsem si hru a kvuli pridani utilitky do hry

Nějaká utilitka typu crack? Má nějaký název? Asi sis ji stáhnul s nějakým dárečkem. Tak ji reklamuj u dodavatele.

Je tam napsano to uplne stejne jako kdyz vypnes pocicat ze zasuvky a pote znova zapnes.

Jedna se o addon groupcalendar do hry world of warcraft:) Ale nezda se mi ze by to blyo tim...stahl jsem,restartoval jsem komp,chtel instalovat antivir a nic.Potom jsem zkousel otevrit ten addon a taky nic,jen ty hodiny.